Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrös a pöcsöm mit tegyek?

Szőrös a pöcsöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fitymám szőrös most mit tegyek? Nektek is ilyen? F

2020. júl. 19. 16:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az orvost meglátogatom. Csak van valami megoldás erre mert így azért kúrni nem lehet
2020. júl. 19. 21:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pedig normális lehet. Ha az egész tested ilyen szőrös típus. Én jártam olyan weboldalon, ahol szőrös pöcsöket is mutogattak, az orgazmus.hu oldal volt, ha jól emlékszem. Ott is volt olyan, hogy még a fityma is szőrös volt. Le kell borotválni, és kész. Ez olyan, hogy lehet, hogy a férfiak el sem tudják a mai szőrtelen világban képzelni, hogy hol is tud szőrös lenni a suna. :D Egyik kollégám azt hitte, hogy csak felül a szeméremdombon nő szőr, a nagyajkakon nem. Felvilágosítottam, hogy de, ott is nő, sőt, még a nagyajkakon belül is. Igaz, ott nem nagy mértékben, de oda is nő pár szál. Csak a nők kifordítják, és leborotválják ott is.
2020. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem tetszik akkor borotváld le!
2020. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség nem kóros elváltozás .Különösebben az orvos sem foglakozik vele.Kiszeded szálanként,leborotválod,vagy kozmetikust keresel fel.

Ez csak esztétikailag lehet csak probléma .

2020. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A pasimnak is nőnek a fitymáján szőrszálak. Őt is zavarja (na meg engem is), ezért csipesszel kiszedegettem párszor.
2020. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legjobb ha teljes körül metélést csináltatsz, ez után nem lesz szőrös.
2020. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!