Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek a jelek a hererákra...

Ezek a jelek a hererákra utalhatnak?

Figyelt kérdés
Szasztok 18 éves fiú vagyok...A kérdésem az lenne hogy mintha néha néha kis fájdalmat ereznek a herezacskómban...ez nem folyamatos fájdalom...mondjuk 10 percig érzem...majd egész nap nem...aztán mondjuk este is egy kicsit...ilyen időközönként...olvastam hogy megkell vizsgálni a herékdt hogy nincs e rajta valami kinövés vagy ilyesmi...vizsgálgattam de úgy nem vettem észre semmit nagyon...vagyis előtte nem nézegettem így szval nemtudom mi számít normálisnak meg mi nem...milyen jeleket kellene észlelnem ha tényleg hererák lenne?

2020. júl. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nézd meg a googleban hogyan kell megcsinálni magadnak otthon a vizsgálatot, és le is írják, hogy mit kellene érezni és mit nem.


Egyébként lehet sérv is, idegbecsípődés ami oda sugárzik ki, továbbá lehet hogy tele van a zacsi és sűrűbben kellene kiüríteni.

2020. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

lehet, hogy értágulat és az fáj

Ha normális választ akarsz a kérdésedre akkor menj el orvoshoz ne itt kérdezősködj erről

Menj el az urológiára és ott majd elküldenek valószinűleg egy ultrahangra és megállapittják, hogy mi baja van a golyóidnak


Remélem nem használsz testépitő szteroidokat mert azok is okozhatnak herezsugort ami szintén időközönkénti heregolyó fájdalommal jár amikor vége a kúrának

2020. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne házilag diagnosztizáld magadat!

Menj el egy andrológus vagy urológus szakorvoshoz!

2020. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztosan nem hererák, ne aggódj.
2020. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!