Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi kérdések?...

Fitymaszűkületi kérdések? Műtéti kérdések?

Figyelt kérdés

Most határoztam el magamat, hogy a fitymaszűkületet most hozatom rendbe. És lennének ehhez kapcsolódóan kérdéseim. (tippeket, tanácsokat is elfogadok)


1. Műtét után hány napig nem dolgozhatok? (egyébként nem nagy fizikai munka)

2. Mennyibe kerül KB. a műtét Elejétől a végéig a varrat kiszedéssel, kenőcs meg ami kell.

3. Mennyre lazák az orvos? Olyanra gondolok, hogy közvetlenek vagy mogorvák mint az SZTK-ban?

4. Ismertek-e valami jó orvost? Aki nagyon "vágja" a témát. Aki rutinos.

5. Ügye a házi orvosom teljesen kimarad az ügyből meg ilyenek? Ügye nem kell SZTK-ba mennem? Mert én úgy szeretném, hogy magán orvos vagy klinika. Olyan ami magán úton megy és kész.

6. Az egész folyamat hánynapig tart kb? Arra gondolok, műtéttől a varrat szedésig, kontrol stb.

7. A friss műtét után normálisan lehet sétálni vagy kocsiban ülni? kb hány napig tart fájó érzés?


8. Marad-e bőr a péniszen vagy telibe levágják az összes bőrt?


Nagyából ezekre lennék kíváncsi. Esetleg ha valamire felszeretnéd hívni a figyelmemet vagy tanácsot adnál azt megköszönném.

Igazából a műtéttől egyáltalán nem félek. Sokkal jobban tartok a kellemetlen helyzetektől amikor az orvos vizsgálni kezd, vagy a munkahelyemen kiszúrják, hogy valami nincs rendben.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 27. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A beavatkozásoknál általában felszívódó fonalat használnak, mely elkerülhetővé teszi a későbbi varratszedést. Az ébredés után néhány óra múlva már szájon át fogyaszthat folyadékot, szilárd ételt azonban a műtét napján az altatás miatt nem ehet.


Kórházi tartózkodás a végzett intézettől és műtéti komplikációtól függően leginkább egynapos vagy egyéjszakás bentfekvést igényel.


Általánosan elmondható, hogy javasolt a műtétet követő első héten a langyos kamillateás vagy Betadine-os lemosás naponta kétszer. A gyógyulás ideje alatti kellemetlenség nagyon változó. Az említett beavatkozások után érdemes betartani az egy hónapos tartózkodást a szexuális élettől, sportolástól. A műtéti heg 3-6 hónap múlva vékonyodik el.

2020. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Engem 2003-ban a háziorvosom utalt be, nem kellett külön fizetnem érte, fedezte a biztosítás. Az egész kb. 1 óra alatt lezajlott, utána 2 és fél hétig nem dolgoztam. Nekem maradt rajta bőr, ezt ők döntik el, hogy teljes vagy részleges metélés szükséges-e. A lényeg, hogy többé nem kell fel és lehúzigálnod.

Kamillával borogattam, úgy 5 hét alatt gyógyult be teljesen.

2020. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyorsan pár válasz:


1. Műtét után hány napig nem dolgozhatok? (egyébként nem nagy fizikai munka)

- én másnap mentem, de én irodában melózok, nem volt gondom


2. Mennyibe kerül KB. a műtét Elejétől a végéig a varrat kiszedéssel, kenőcs meg ami kell.

- én magán dokinál csináltattam, 120e volt minden


3. Mennyre lazák az orvos? Olyanra gondolok, hogy közvetlenek vagy mogorvák mint az SZTK-ban?

- teljesen laza és normális volt


4. Ismertek-e valami jó orvost? Aki nagyon "vágja" a témát. Aki rutinos.

- van ilyen témaval foglalkozó weboldal, ott sok orvos van felsorolva


5. Ügye a házi orvosom teljesen kimarad az ügyből meg ilyenek? Ügye nem kell SZTK-ba mennem? Mert én úgy szeretném, hogy magán orvos vagy klinika. Olyan ami magán úton megy és kész.

- magán dokihoz mész akkor a többi utat nem kell bejárni


6. Az egész folyamat hánynapig tart kb? Arra gondolok, műtéttől a varrat szedésig, kontrol stb.

- nekem időpont egyeztetés volt, két hét múlva műtét és 4 hét alatt el is felejtettem, varrad szedés és kontroll nem volt


7. A friss műtét után normálisan lehet sétálni vagy kocsiban ülni? kb hány napig tart fájó érzés?

- én aznap vezettem, nem volt fájó érzés. Amikor az érzéstelenítés kiment egy kicsit furcsa volt, de nem fájt


8. Marad-e bőr a péniszen vagy telibe levágják az összes bőrt?

- ezt meg kell beszélni, több lehetőség van.

2020. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Én még azért hozzá tenném,ha nem állami kórházban végzik el,bármilyen probléma adódik,mehetsz vissza oda,ahol voltál.

Ha netán munka képtelen lennél,nincs táppénz.

Teljes biztonságot senki sem szavatol,ezért műtét előtt veled is alá íratják az erről szóló nyilatkozatot.

A pénzedért még gagyiznak is neked .

Azért csak ne írd le az állami kórház orvosait !

2020. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, abszolút szűkületem van kb kisiskolás korom óta csak hát így adódott most fogom megoldani 21 évesen. Egyébként magándokihoz ha elmegyek miket vizsgál? Illetve laborvizsgálatra mindenképpen elküld,vagy egyszerre műtét időpontot ad?
2020. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt labor. Megbeszeltem vele elore es csak a beavatkozsra mentem
2020. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha az egészségedre vagy a sexualis eletedre kihat akkor az államiban ingyen megcsinálják engem 9 napja műtöttek és semmi pára nem volt nem nézegetik órákat látják a problémát és ennyi. Nekem 3 napot rajta kellet legyen a kötés 4. Nap pedig le kellet asztatnom. Kb 2 napot nagyon rossz érzés volt hogy dörzsölte a gatya de nem telt el sok idő m3gis olyan mint ha hónapok óta műtöttek volna nagyon körül tekintőek ezt nyugodt szívvel mondhatom.
2020. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen pénzbe kerül ?? :O

Hogy hogy ?

Vagy csak magán dokinál ?

Ráadásul 120K ?

2020. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!