Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtét hogy...

Rövid fitymafék műtét hogy zajlik, mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves férfi vagyok, rövid a fitymafékem ami nem mindig akadályoz, de szex közben volt már hogy fájt és kellemetlen helyzetbe kerültem. Eléggé önbizalomhiányos vagyok, ezért eddig nem foglalkoztam nagyon vele, nem is mondtam el senkinek de most rávettem magam hogy elmenjek megműttetni. A fitymaszukulet.hu oldalon találtam Dr. Fekete Ferencre, szerintem hozzá fogok menni, elég szimpatikusnak tűnik ahhoz hogy megnyíljak neki ilyen téren. Valaki volt már nála, vélemények róla?


Na de a fő kérdésemhez vissza. Mit kell tudni egy ilyen műtétről, mennyi ideig tart? Utána bent tartanak valameddig, vagy haza lehet menni? Nem nagyon szeretnék senkit beavatni a témába, ezért érdekel. Mennyi ideig gyógyul utána, mikor lehet nemi életet élni? Igazából bármilyen tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.

És még valami: nem gáz ez 20 évesen, gondolom ezt fiatalabbakon csinálják, nem fog csesztetni hogy miért nem műttettem meg eddig?


2020. júl. 29. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Továbbá van orvos aki élvégzi és őt is tudod kérdezni.

2020. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress meg privátban, tudok bővebb információt adni.
2020. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!