Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék/-szűkület vizsgálata...

Fitymafék/-szűkület vizsgálata esetén hogyan zajlik a merev pénisz vizsgálata?

Figyelt kérdés
Megkéri az orvos hogy most állítsa fel? Tudom urulógus, rengeteg ilyet lát stb stb de nekem ne mondja senki hogy ez nem kínos, hogy a merev péniszen húzza/nyújtja a fitymát...Újra azon gondolkodom, mégis el kéne mennem vizsgáltatni, párszor már szántam rá magam, de mindig halogattam,kis időre megfeledkeztem rőla, elriasztottak a rémtörténetek stb.
2018. jan. 2. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nem történik, lankadtan megvizsgál, jól kikérdez, aztán megbeszélitek mi lenne számodra a legjobb. Ennyi
2018. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lankadtan vizsgálták már meg, azt mondták rendben van. Sajnos szerintem szükség lenne rá, hogy mereven nézzék meg... :(
2018. jan. 2. 01:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazan lenne esély arra hogy ott abban a helyzetben felállítsd
2018. jan. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne szükség arra, hogy mereven nézze meg az orvos, ha azt mondta, hogy rendben van?
2018. jan. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj róla fényképeket, azt mutasd meg orvosnak, vagy nekünk, akik már százszámra láttunk ilyet.
2018. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!



Ha mereven nem tudod hátrahúzni akkor is elég ha elmondod az orvosnak,hogy mereven nem tudod hátrahúzni és megmondod neki hogy kb csak mennyire tudod hátrahúzni.


Nem fogja mereven megnézni,de el hiszi neked amit mondasz,hogy mereven meddig tudod hátrahúzni ennyi.Nem kell az orvos előtt húzkodnod nyugi,ez kamu.


Biztonság kedvéért a fotó nem annyira rossz ötlet,de azt se szokott kérni.De nem rossz ötlet.



Mereven amúgy mennyire tudod hátrahúzni?



Nyugodtan menj el urológushoz ha lehet mielőbb.Csak megvizsgál,megbeszélitek hogyan lehetne kezelni,neked meg semmit sem kell elsietned,nyugodtan átgondolhatod mi legyen.


Beutaló nem kell.

2018. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Lankadtan olyan, mintha rendben lenne. Mereven is hátracsúszik, viszont piros és szűk, és ráadásul a makk pereméhez gyűrődik, mert a fitymafék nem engedi tovább. Ha lejjebb húzom, húzódik vele a makk is. Én laikusként azt gondolnám, elég fitymaféket vágni, fityma nem olyan szűk, hogy emiatt egy ilyen kokázatos és nagy változással járó műveletet bevállaljak.
2018. jan. 2. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet akkor bőven elég ha a fitymaféked átvágnák,eltávolítanák.Menj el nyugodtan urológushoz,hogy megvizsgáljon és megbeszélitek hogy mi legyen.Ha tudod kerüld el a metélést szerintem.Urológushoz menj el ő többet tud mondani és utána is ráérsz átgondolni mi legyen,semmit sem kell elsietni,de kapsz egy biztos diagnózist legalább
2018. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!