Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig tart egy prosztat...

Mennyi ideig tart egy prosztata vizsgálat? Tegnap voltam, és 0.5-1p volt a vizsgálat. Minden éven ennyi szokott lenni, másnál is ennyi?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 18:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ha nem ismernek fel időben egy rosszindulatú elváltozást, nem is nagyon fogsz.
2020. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem bántásként, de ha ne adj isten elkapsz egy fertőző húgyúti-nemi fertőzést, és utána nyilván a megfelelő terápiához mintát kell venni a húgycsövedből, arra se volnál hajlandó? És így a párodat is folyamatosan újrafertőznéd?
2020. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még banálisabb, baleset ér és mozgásképtelen vagy, egy katétert se engednél felhelyezni?
2020. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem iszom, nem dohányzom, nem eszek vörös húst. Ennyit tudok tenni. A férfiak 99,9 %-a életében nem jár urológusnál. Manapság sulykolják, hogy ez milyen "trendi"...
2020. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 99,9% még Magyarországon se igaz, elég csak egy vesekőre gondolni. De itthon sajnos tényleg nem trendi szűrővizsgálatokra járni, meg is látszik a megelőzhető halálozások listáján világviszonylatban: [link]
2020. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

12:

Nem szeretném; gyógyszer jöhet, amit ilyenkor adni szoktak, lehet többféle, az egyik csak jó lesz.

13:

Ha eszméletlen vagyok nyilván nem tudok ellenkezni.

15.

Nem a vesekőre gondoltam, hanem a prosztatára.

Igen, olvastam a cikket.

Igyekszem mindent magam megoldani. Mostanában Saballo-t szedek, mert unom az éjjeli kimászkálást. Amúgy 50 múltam, hamarosan úgyis "villanyoltás".

2020. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Folyt.:

Mindazonáltal őszintén nagyra értékelem a hozzászólásokat és a segítő szándékú ráhatást.

2020. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

És honnan gondolod, hogy a prosztatáddal van gond? Éjszakai vizelést sok más is okozhat.

Tamsulosin amennyiben BPH-d van jobb lenne, mint ezek a vénynélküli hemmihummik, de nyilván ahhoz el kellene menni szakorvoshoz.

2020. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan vészes, semmi fájdalmas dolg nem történik egy urológiai vizsgálaton, évente egyszer 20p csak kibírsz hogy megvizsgáljanak ott.
2020. aug. 21. 12:16
 20/25 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem a fájdalmon van a hangsúly. Pont erről beszélgettünk tegnap este.
2020. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!