Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van rá mód hogy az ízületeim...

Van rá mód hogy az ízületeim minőségét feljavítsam, lehetőleg jelentősen? Gondolok itt valami edzésre vagy táplálkozásra.

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem az egyik térdemmel, 1 év alatt gyógyult meg. A combcsont és a csípőm találkozásánál is volt egy baleset pár hónapja, és nem teljesen gyógyult még meg. Mindkét térdem fáj néha. Azt szeretném ha rendes, erős ízuleteim lennének. 16/F

2020. szept. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes lehet nem lesz soha, de sok izületi és porc gyógyszer kapható a piacon. Mindenkinél más válhat be, nekem a proenzi segített. Mástól viszont azt hallottam, h nem ér semmit. Nekem csukló törés volt.
2020. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar hogy ilyen fiatalon ennyire lekorlátoz. Régebben igen jó futó voltam,most meg egy 30 méteres távtól is kivannak néha a térdeim. Persze nem mindig,van hogy pár km és semmi, de az ritka. Jó cipő és puha terep kell hozzá.
2020. szept. 8. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az étkezési zselatint szokták ajánlani belsőleg (kis adag minden nap) és külsőleg (borogatás) egyaránt, sokan hülyeségnek tartják, de sokan meg esküsznek rá, nekem nincs vele még tapasztalatom, de keress rá, hogy "zselatin ízületekre".
2020. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!