Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen multivitamint szedjek?

Milyen multivitamint szedjek?

Figyelt kérdés
sziasztok, 17 éves vagyok, kb 1 éve kondizok. Egészségesen eszem, odafigyelek a tápanyag bevitelemre. Szerintetek érdemes multivitamint szedni? valaki aztmondja ennyi idősen nemkell, de miben vagyok más mint egy felnőtt? ugyanúgy kell a tápanyag. Mások meg hogy kifejezetten kell, mert edzek, ami stressz a testem számára, és regenerálódni kell belőle. Ha úgy gondoljátok érdemes akkor ajánlotok olyan por formájú multivitamint ami lefedi a vitamin és ásványi anyag szükségletem?

2020. okt. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb multivit/ásványi csomag. 2 havi adag:


[link]

2020. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Jobban preferálom külön szedni a vitaminokat, mert a multivitaminokban lényegesen kevesebb a hatóanyag mint a különálló termékekben pl: egy multivitaminban van 50mg C vitamin, pedig napi akár több ezer is hasznosulhat, ugyanez igaz a többi hatóanyagra is.


Véleményem szerint a multivitamin készítmények a semminél jobbak, de nem sokkal.

2020. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

2-es vagyok


Javítanék, én az 1 tablettás multivitaminokra értettem amit írtam, amit az 1-es válaszoló írt az már jó cucc.

2020. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Étkezzél egészségesen és változatosan! Ha így teszel, akkor minden szükséged ki lesz elégítve. A multivitaminok és ehhez hasonló készítmények csak a multik meggazdagodását segítik! Ha nekem nem hiszel, akkor konzultálj az orvosoddal!
2020. okt. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A multivitamin készítmények nem fedezik a napi szükségletet. Mindenből tartalmaznak egy keveset. Biotech USA one a day szerintem nem rossz alap, de az ilyeneket, mint C vitamin, magnézium, D vitamin nyugodtan lehet pluszban bevinni a multivitamin mellé.
2020. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, nincs ebből a készítményből, vagy ilyen hatóanyagú ( akár külön mindegyik) por formában? mint írtam tabit nem tudom lenyelni.
2020. okt. 5. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Multivita, liposzomás multi.pl.
2020. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázza már el valaki, hogy nem lehet lenyelni egy kapszulát. Ennél nagyobb kaja is lemegy, de egy kis kapszula nem?
2020. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a WHO által legjobbat akarod szedni, akkor Nutrilite. Egyébként nem tudom
2020. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néztem a weboldalon de 3 dobozt adnak egyszerre és az ára sincs fenn. Mennyibe kerülhet?
2020. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!