Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növesszem az arcszőrzetem?

Hogyan növesszem az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, borostát szeretnék, hogy férfiasabban nézzek ki, viszont nem nagyon nő még az arcszőrzetem. Hogyan növesszem gyorsabban, és mennyi idő kell, amég úgy normálisan néz ki?

2020. okt. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy nem fogod tudni megerősíteni, de ne aggódj, pár év és magától megerősödik majd! Csak várnod kell türelmesen!
2020. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vantel ***** válasza:
80%

Neki futásból.

Régen én is szerettem volna,hogy nőjjön,ma már gondnak érzem a vágást.

2020. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Minél gyakoribb borotválkozás sekenti a növekedését.
2020. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"No — shaving hair doesn't change its thickness, color or rate of growth. Shaving facial or body hair gives the hair a blunt tip. The tip might feel coarse or "stubbly" for a time as it grows out. During this phase, the hair might be more noticeable and perhaps appear darker or thicker — but it's not."
2020. okt. 7. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Így van, ahogy meg is találtad, a borotválkozás erre semmiféle hatással nincs.
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%
Én nekem 17-18 évesen kezdődött el nőni. Emlékszem hogy örültem neki, de mostmár inkább csak a nyüg van vele.
2021. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!