Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korig van a fiúknak...

Hány éves korig van a fiúknak magömlése esténként?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amíg van egyáltalán spermájuk. Ha más módon nem ürítik, éjszakánként jön ki. Aki 12-13 éves korától rendszeresen veri vagy szexszel, annak lehet, hogy sose lesz.
2020. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem esténként van, hanem hajnalban. Ha nagy ritkán valamiért kimarad egy nap, amikor nem szeretkezünk a feleségemmel, akkor szokott lenni. De előfordult már éjszakai műszakban is. Mindig is problémám volt, hogy ha nagyon álmos vagyok, de nem alhatok valamiért, feláll a farkam, és nem akar összemenni. Ilyenkor mindig takargatnom kell magam, nehogy észrevegyék, meg zsebkendőbe csavarni, hogy ne legyen folt a nadrágomon.

Szerintem ez nem korhatáros. Úgy gondolom, akkor múlik el, ha nagyon lecsökken a tesztoszteron szint, és már nem termelődik ondó. (50F)

2020. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16 vagyok és még mindig rendszeres.
2020. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Olvastad Illyés Gyula Naplóját?

Neki még 70 évesen is előfordult...

2020. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem korkérdés. Éjjeli magömlés addig előfordulhat amíg működnek a termelő szervek akár 70 80 évesen is, de elég nagy balféknek kell lenni ahhoz, hogy ne használd ezeket egy kis élvezkedésre. Ha máshogy nem akkor saját kezűleg.
2022. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt csak régen

aztán elkezdtem verni rendszeresen és azóta sose volt.

2022. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

- Mondd, te vered a farkad?

- nem, pedig megérdemelné!

2022. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!