Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell mennem, de...

Urológushoz kell mennem, de annyira széggyellem magam hogy nem merek időpontot kérni, nagyon kínos a vizsgálat, időpont kérés?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Az időpont kérés nem az, a vizsgálat eléggé. Ne halasztgasd, gondolj arra, hogy a nők évente mennek nőgyógyászhoz, az ugyanilyen rossz, mégis megteszik. Nem tart sokáig, nem fáj, de kellemetlen, csak olyat mutogatsz, amit idegennek nem szívesen..
2020. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Minek szégyelled magad?

Gondolod, hogy nem láttak még fa.zt?

2020. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hacsak nem nagyon muszáj, akkor ne menj. Megkíméled magad az említett kellemetlenségektől.

1-es:

A nők sem járnak úgy, mint ahogyan hangoztatják sokan a fórumokban (meg itt is). Ők is, ha nem akarnak, nem mennek. Ki-ki mérlegel és dönt. Én nem vagyok híve az ilyen indiszkrét dolgoknak idegenekkel.

2020. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Orvos vagyok, hidd el, nem ciki semmi és egyáltalán nem érdekli az orvosokat, ki hogy néz ki, mekkora stb. Ugyan nem urológus vagyok, de szoktam here ultrahang vizsgálatot is végezni, fiatal nő vagyok, eddig egyik vizsgálatnál sem volt kínos helyzet, én csak a monitort meg az arcukat nézem direkt. Ha férfi urológushoz mész, az talán megnyugtatóbb. Menj el, ha problémád van. Ki tudja meddig lesz ellátás, sokan fel fognak mondani mostanában.
2020. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem kinos egyáltalán.

HA beteg vagy úgy sincs más megoldás és jobb ha túl leszel rajta minél hamarabb.

2020. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!