Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alholizmus és stressz tünetek...

Alholizmus és stressz tünetek enyhítésére tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, kicsit gáz, hogy már alkoholproblémáim vannak. Nem, nem iszok minden nap, de kb hetente kéthetente van 3 nap amikor folyamatosan is. Van hosszabb idő is, amikor nem vagy csak nagyon minimálisan 2-4 sört.

Elég ideges típus vagyok és az alkohol fokozza is a problémáimat + dohányzok.


Most pl szerdától péntekig ittam, tegnap próbáltam regenerálódni, de egy falatot se tudok enni.

Nem alszok jól, nem eszek és nincs erőm így kicsit depressziósnak is érzem magam.

Tudnátok tanácsokat adni, hogy mi segítene?



2020. nov. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichologus. Láthatóan egyedül nem bírsz megbírkózni a problémaiddal. Felkeresed a területi pszichiátriát, ott van ingyenes szakember.
2020. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagy el az életedből a stresszt kiváltó dolgokat, akkor inni sem akarsz majd annyira.
2020. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, próbálom helyre rakni az életem, de elég nehéz a mostani helyzetben. Nincs állásom, most itthon vagyok a szüleimnél, barátnőm is otthon van a szüleinél 300 km a távolság kb. Illetve van budapesten egy albérletünk, ami közös, de inkább a barátnőmé.

Tényleg nehezen boldogulok vele egyedül, mert 2 vagy 3 hely között kellene mozognom, ami miatt is rámjön a stressz. Ha pestre kell felmenni, akkor azért ha haza kell jönnöm azért. Pesten nincs mit tennem.

2020. nov. 22. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni. :)
2020. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Alholizmus és stressz tünetek enyhítésére tudnátok valamit ajánlani?"

Abba kell hagyni és nem a tüneteket enyhíteni. Az a legjobb enyhítési módszer.

2020. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!