Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnál hogyan oldódott meg a...

Másnál hogyan oldódott meg a fityma probléma?

Figyelt kérdés
Kaptunk rá kenőcsöt ősszel nem használt szinte semmit. Ma szólt viszket neki a futyi megnéztem hatra ment a bor teljesen de piros nagyon alatta. Ez normális?
2020. nov. 22. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Be van gyulladva. Bakteriális vagy gombás fertőzés lehet. Szóval visszamennék a dokihoz
2020. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Be van gyulladva, nem olyan komoly dolog, de valami gyulladáscsökkentő kenőcs kellhet rá, szóval a dokival kéne egyeztetni.
2020. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 ez nem feltétlen igaz


Nekem kifejezetten érzékeny a makkom és amíg nem volt aktív szexuális együttlétem, addig is volt, hogy begyulladt. Utólag rájöttem, hogy a szappan és férfi tusfürdő miatt. Baba tusfürdővel, nem erőteljesen dörzsölve nincs ilyen problémám.


Mondjuk, ha erősen matyizik attól is lehet piros.


Hány éves a fiú?

2020. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 nem csinalja
2020. nov. 22. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még lehet bakteriális gond.
2020. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Piros semmi kép se normális, max ha rózsaszínes lenne.

Mikor nekem bakteriális gondom volt, az aloe vera vált be gyógynövényes kezelés terén, nyugodtan rá lehet kenni.

Igaz vannak gyógyszeres krémek is, de én azokat nem javaslom hosszú távon, mert elvékonyítják a bőrt meg sérülékenyebb lesz.. Talán még a betadine kenőcs.

Amiket írtam azok amúgy is jók mind bakteriális, mind gombás fertőzésekre meg alapból gyulladásra és sebre is jók.

2020. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Autoimmun ***** válasza:

Szia.

Aggódni nem kell, dokihoz menjetek el, ad rá valamit. Lehet gomba, baktérium vagy akár az is, hogy mikor szappannal vagy tusfürdővel mosta, lezuhanyzáskor nem mosta ki belőle és a kemikáliák megmarták a nyálkahártyát. Egyébként egy sima Canesten is segíthet, mert eléggé nyugtató hatású.

2020. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!