Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatos erekcióm van, mit...

Folyamatos erekcióm van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 13órája erekcióm van, nem vettem be semmit! 4x maszturbáltam egymás után azonnal. Mind 4x elmentem és azóta folyamatban erektál a péniszem, 1percig sem lankad le és folyton "szívárog"belőle az ondó. Holnap megyek orvoshoz ha reggelig nem múlik el. Mi tévő legyek addig? Mitől lehet ez? Masnak is volt ilyen? 20/F
2020. nov. 25. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem troll kérdés, akkor nagyon gyorsan menj orvoshoz!Örökre károsodhatnak az ilyen hosszú erekciótól a himvessző erei, barlangos teste.Aminek végleges impotencia lesz a következménye.
2020. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat en meg ilyet nem hallottam :O
2020. nov. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidegvizre sem megy ossze?
2020. nov. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A legalább 4 órája nem múló erekcióval azonnal az ügyeletre kell menni. [link]
2020. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár elég gyanús hogy troll a kérdés, de ha mégsem, akkor azonnal doki.
2020. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés volt. Már voltam dokinák, segített. Azóta lila foltos a péniszem. 2naponta kell vissza járnom vele. Valszeg károsodott a péniszem, de nem valószínű hogy impotens leszek mert időbe léptünk azt mondta a doki.
2020. nov. 26. 05:38
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Mi volt az oka?
2020. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap olyan kanos voltam, hogy hasonló volt nekem is, csak 2 óra alatt 8x-9x vertem ki, a végere csak elfáradt már.
2020. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!