Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek a muscle...

Mi a véleményetek a muscle growing animációs videókról?

Figyelt kérdés
Pl: [link] nem vagyok meleg, de nekem erre elkezd kicsit felállni a farkam, mert azt gondolom, hogy én vagyok az átalakult ember helyében, és hogy ez velem történik. Ez normális?

2020. nov. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy izmosnak képzeld magad még nem kell hogy felálljon. Ha nem is meleg vagy, mert érdekelnek a nők, akkor viszont biszex.
2020. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez ellen lehet valamit tenni? Mert nagyon nem szeretném, hogy igazad legyen, az elfogadás miatt... Egy alap péniszre nem áll fel, csak ezektől az animációktól... Nem is értem.
2020. nov. 27. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:

MAgyarul az izmos pasik, az izmok jönnek be.


Nincs gond ezzel. Fogadd el magad, és éld meg a vágyad. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Mindenki az ami. Én meleg vagyok. Na és? Vannak barátaim, munkám, kollégák akik szeretnek, a családom is teljesen elfogad.

2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ÉN NEM VAGYOK MELEG. És ezt nem is kell rámerőltetni. Egyszerűen azért áll fel, mert azt gondolom, velem is megtörténik ez és én is egy ekkora izomkolosszus leszek, ha így érthető.( de nyilván tudom hogy ez mese, mielőtt jönnének az okosok) De alapból az izmos férfiak egyáltalán nem vonzanak, csak a nők. Itt maga az ami miatt feláll, hogy így hirtelen megnőnek az izmai, elmélyül a hangja, stb. Hogy egy férfiállat lesz belőle(m) .
2020. nov. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!