Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ügye nem lesz prosztatavizsgálat?

Ügye nem lesz prosztatavizsgálat?

Figyelt kérdés

Megyek urologushoz, mert néha fáj a herém, tényleg ritkán, magánba megyek, lesz UH is.

Ugye nem fog felnyúlni a segg*mbe?? 18 éves vagyok csak úgy tudom ezt idősebbeken végzik.


2020. nov. 30. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Muszaj, hogy megvizsgaljon ott is, az, hogy 18 vagy, nem jelent semmit, lehetnek attol meg gondok a prosztataval is.
2020. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Pedig, az nagyon jó érzés. Imádom amikor prosztit masszírozzák. Azért félsz tőle, mert csak rosszakat hallottál róla, de amikor síkos ujj bemegy és ott kicsit nyomkodja, masszírozza, majd rájössz milyen örömteli érzés, de csak akkor ha nincs begyulladva.
2020. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
xddd Úgy legyen ha női doki csinálná úgy lehet tényleg élvezném
2020. nov. 30. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha magánhoz mész, akkor nyilván nő dokit válasszál már a pénzedért ember.
2020. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azert 2-es, ketlem, hogy az atlag hetero ferfi elvezi az orvos altali nyomkodast vizsgalatkor. Egyreszt, maga a helyzet kicsit kinos, masreszt az orvos nem masszirozgat, meg mittudomen.
2020. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
#5-ös csak saját magad nevében beszéljél. Honnan tudod én vagy a kérdező, más nem élvezik? Sokakat felizgat a kórházi helyszín és nővérek, doktornők. Most, hogy téged nem, mert te betegen sem tudsz poénkodni előttük vagy mosolyogni, arról én nem tehetek. Te ne ne mond nekem, hogy én hogy érzem magam, amikor prosztimat nyomkodják. Én élvezem a szituációt, azt is hogy fogdosnak. Semmi kínos dolgot nem érzek ebben. Bár én már annyira nyitott és felszabadult elmével rendelkezek, hogy legyőztem az ilyen dolgokat, hogy mi a ciki, kínos, meg társait. Csak a saját élvezetemmel foglalkozok, és igen élvezem kórházi dolgokat. Ha kérdező magánhoz megy és nődokihoz, akkor csak kellemes érzés lesz neki.
2020. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os, en nem mondtam meg neked, hogy te mit elvezel vagy mit nem. Azt mondtam, hogy az atlag valoszinuleg kenyelmetlennek erzi, nyilvan te nem tartozol ebbe a csoportba.

Nem kell mindent magadra venni :)

2020. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha altesti fájdalommal keresed meg a dokit,akkor a prosztatát is megérinti kézzel.
2020. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Valszeg megvizsgálják a prosztatát is.

Én sose élveztem még azt, hogy megtapintotta egy doki a prosztatámat....

2020. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na felnyult? Tulelted?
2020. dec. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!