Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő után gyógyul meg a...

Mennyi idő után gyógyul meg a futyi?

Figyelt kérdés
Ma lehúzta a sebész a fiam futyijet nagyon faj neki.

#orvos #Fityma letapadas
2020. dec. 11. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Az első 2-3 nap nekünk nagyon rossz volt, utána gyorsan javult.
2020. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom orditot fajdalomtol nyugodtan szamolj 1 Hetel es örökelmenyel

Varhatal volna mielött szettepik bört fütyin mert a valosagban ezt törtenik szet teppi....

2020. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Örök fájó emléke lesz ez neki. Nem gyógyul ez olyan gyorsan,naponta mozgatni kell a bőrt,mert az eredeti állapot is vissza állhat.
2020. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Latod latod am is jelenlegi tezis szerint megoldja maganak. A feltepes Barbar modszer es felesleges gondolom nöi doki volt ferfi javasolt volna mast
2020. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
1 hét legalább, vérzés volt? kencét kapott rá?
2020. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy ilyenkor feldagad meg begyullad. Napjában 2*3-szor fel kell húzni legalább öt napig. Igen ám, de szárazon nagyon gáz. Kamilla teát főzzél. Öntsd bele egy lavórba, a gyerek üljön bele és folyamatosan locsolva húzd föl neki. 2 napig üvölt, kész cirkusz, de muszáj, mert visszaragad.
2020. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Nincs rá otthoni módszer, sőt letámadás elleni krém sincs. Nem tudom mi ez az otthon kell megoldani mánia. Otthon is csak feltépni tudod. A 21. században vagyunk. Ha lenne rá krém, vagy más módszer, akkor nem ezt csinálnák a dokik. Ha letapadt, akkor áztathatod amennyit akarod, a bőr víztaszító, nem fog felázni a letapadás.


Ezt maximum megelőzni tudod azzal hogy kis korától kezdve napjában párszor hátrahúzod a fitymáját a gyereknek.


Nem, nem lesz maradandó lelki károsodása. Ha így lenne akkor a Föld lakosságának szinte az összes férfinek lelki gondjai lennének ez miatt.

2020. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Félreértetted utolsó. Nem otthon "oldjuk meg", hanem mikor az urológus gombos szondával felfejti, ettől a beavatkozástól feldagad meg begyullad és mikor a dokitól hazamegyünk, onnantól kezdődik az otthoni kamillateában öblögetés és felhúzogatás, mert ha nem csináljuk, visszaragad, amit a doki megoldott.

6-os vagyok.

2020. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon fájdalmas tudom jól, de idővel jobb lesz. 1 hét után is akár.
2020. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
81%
Megkérdezhetem,hogy miért kellett "feltépetni"? Vagy "csak" gyakran morzsolgatta,és azt hittétek,hogy valami zavarja?(hallottam már ilyet)
2020. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!