Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért gyógyul a bőr ilyen...

Miért gyógyul a bőr ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kipróbaltam egy új tusfürdőt, ami azt eredményezte, hogy a makkom és a fitymám durván kiszáradt. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki azt javasolta kenjem heteken keresztül bepanthennel. Ilyen nehezen hatna? Javult nem arról van szó, de elég lassan és már idegesít. Itt a nyár lassan nekem meg ezzel kell sz@rakodnom. Valami jobb hidratáló krém nincs, ami 1 hét alatt megszüntetné?

2020. máj. 16. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak kiszáradt? Nem valami gomba?
2020. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász azt mondta, hogy nem gomba és nem is baktérium. Azért írt elő hidratálást. De nem piros, nem fáj és nem éget, így nem lehet.
2020. máj. 16. 13:49
 3/21 anonim ***** válasza:

Mivel érzékeny helyről van szó, nem minden testápoló alkalmas intim tájékra.

Oda vagy körömvirág krém az, amit mernék kenni, vagy aloe vera.

Mindkettő tartalmaz bőrnyugtatót, gyulladás csökkentőt.

Az utóbbi hidratál is, az előbbi inkább zsírosít.

2020. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És az aloe verából, melyik fajta krém lenne jó rá? Ez a bepanthen is jó zsíros amúgy.
2020. máj. 16. 14:03
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez a fajta, Sun Dance aloe vera. DM-ben kapható:

[link]


Később is hasznosíthatod, nemcsak napégés ellen jó, hanem sima égés ellen is. Plusz eltünteti a kinyúlt bőr striáit (3 hó alatt, de 2 hó múlva is javul)- pl. túlzott súlyzós edzés után, egy testépítőnek ajánlottam, és fényesen bevált. Minden ml-e megéri. Ezt csak azért írom, mert kiadós, és másra is lehet használni.

2020. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor kipróbálom. Említetted még a körömvirágot is. Abból melyik fajta lenne még? Még azt is megnézném, aztán döntök.
2020. máj. 16. 14:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez is DM termék, saját márka (Balea)


[link]


A köröm virág krémek közül a legmegfizethetőbb ár, és vazelin alalpú kenőcs.


((Tudom, tudom, olyan, mintha a DM fizetne a reklámozásért, de nem. Tényleg hasznos cuccaik vannak, és a legtöbb pipere, vagy hasonló cuccokat náluk vásárolok.))

2020. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm még egyszer :) Amint tudom, kipróbalom valamelyiket.
2020. máj. 16. 14:35
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen illatanyag mentes testapolot próbálj inkább (pl.Mixa). Nekem hasonló problémára szinten bepanthent ajanlottak ami az elején jo volt de nem hidratalt, hanem csak addig védett úgymond míg vastagon be volt kenve. Utána kezdtem testapolot használni és rendbe is tette
2020. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Megnézem azt is, köszönöm. Amúgy utólag nézegettem, hogy bepanthenből se mindegy melyiket használja az ember. Van ugye a sima, ami zsírosít, meg vannak a speciálisabb változatok. Amit találtam:


[link]


[link]

2020. máj. 16. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!