Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a férfi aki impotens az?

Az a férfi aki impotens az?

Figyelt kérdés
Az kielégiti máshogy a nőt, vagy önző módon azt gondolja, ha neki nem megy, a nőnek se legyen jó? Az impotens férfiak önzőek ilyen téren?
2020. dec. 19. 12:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Az vagy kielégíti a nőt másképpen, vagy más fogja kielégíteni a nőt.
2020. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Tehát benne van a pakliban az egoizmus.
2020. dec. 19. 12:17
 3/51 A kérdező kommentje:
Akivel én találkoztam, ő full impotens volt, ezt ugye nem közölte, és nekem nem csinált semmit sem. Én az ilyet agyilag is impotensnek gondolom.
2020. dec. 19. 12:19
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Változó. Van aki igen, van aki nem. Akinél az impotenciának biológiai oka van és nem túl régre vezethető ez vissza, ő simán lehet hogy ugyanúgy érez vonzalmat, és ki is elégítené a nőt. Akinél viszont mentális oka van, ott gyakran a vonzalom sincs, ekkor meg csak azon múlik, hogy mennyire visszataszító neki, illetve hogy mennyire hajlandó más bármilyen igényét kielégíteni. Nekem van olyan ismerősöm, aki mindig impotens volt, kimaradt nála a serdülés is, vonzalmat sem igazán érez. Ő nem elégítene ki senkit, mert nem tudja megérteni hogy az mire jó és nem tetszik neki a folyamata sem.
2020. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Utolsó, érdekes amit írsz. Mentálisan mi okozhat ilyen szintű impotenciát?
2020. dec. 19. 12:34
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Többfélével találkoztam.

1: Szervi okok, vágyat érez, nem önző.


2: Lelki okok (balhés, megcsalásos válás), itt gyakorlatilag az illető már az ágyig sem jut el, pedig szeretne, de van benne egy iszonyú blokk, ő is tudja.

2020. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nekem az önző fajtához volt "szerencsém".
2020. dec. 19. 13:06
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Erre egy pszichológus biztos tud válaszolni, én sajnos nem. Nekem a mamám testvére volt ilyen. Őt papok nevelték, bencés gimnáziumba járt, 20 éves koráig nővel se találkozott szinte. Utána meg már nem érdekelték őt, sose volt barátnője, nem is házasodott meg, egyedül halt meg 2 éve, 72 évesen asszem. Emellett impotens is volt, egyszer elmondta, ami ugye azért volt, mert nem vonzódott senkihez. Valószínűleg a neveléshez vezethető ez vissza, mert biológiailag rendben volt, de pontosan hogy miért alakult ki azt nem tudom.
2020. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Akiről esetemben szó van, az így visszagondolva, több területen is "zavart" volt.
2020. dec. 19. 13:12
 10/51 anonim ***** válasza:
89%
És mi van akkor ha azért nem elégít ki mert rossz érzéseket, szégyent kelt benne hogy impotens ezért, a szexhez való viszonya negatív. Vannak olyan nők akik éreztetik ezekkel a férfiakkal hogy kevés, ami még jobban erősíti bennük az impotenciát. Egyébként, sokszor lelki oka van. N
2020. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!