Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a férfi aki impotens az?

Az a férfi aki impotens az?

Figyelt kérdés
Az kielégiti máshogy a nőt, vagy önző módon azt gondolja, ha neki nem megy, a nőnek se legyen jó? Az impotens férfiak önzőek ilyen téren?
2020. dec. 19. 12:15
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
34%
Gyökér vagy ezekhez te de a lepontozás megy, pedig nem ártott volna ha értelmezed is.
2020. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, de téged most a gyökér miatt le foglak.
2020. dec. 19. 16:58
 23/51 anonim ***** válasza:
46%
Egy kis átmeneti frigiditás kellene neked. Utána megértenéd a dolgot miértjét és nem lenne több kérdésed.
2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Átmeneti frigiditás. Hogy jön ez ide? Sosem ertettem ezt a felfogást. Más az ha valaki nem akarja hogy neki csinálják, és más az, ha ő nem akarja másnak csinálni. Attól hogy vki nem akarja magának vmi miatt, akkor a másiknak se okoz örömöt máshogy? Ez igen!
2020. dec. 19. 17:42
 25/51 anonim ***** válasza:
39%
A kérdésedből és a válaszaidból az derül ki, hogy kettőtök közül egyedül te vagy az önző, és nem is kicsit.. A párod "impotens" (ami egy férfi számára már önmagában is nagy lelki teher) és te csak azzal vagy elfoglalva, hogy miért nem elégít már ki... Isten óvjon az ilyen nőtől minden férfit..
2020. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Nincs szája, keze? Ki az önző szerinted?
2020. dec. 20. 11:25
 27/51 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon buta vagy az a lényeg.
2020. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Megindokolni nem tudod, de a személyeskedés megy. Ki a buta? Egy ferfi pl x évig / éve impotens és akkor ki sem elégíti a nőt? Ki a buta meg az önző?
2020. dec. 20. 12:36
 29/51 anonim ***** válasza:
17%
Te tényleg nagyon buta vagy. Hála Istennek ilyen nőkkel mint te nem hozott össze a sors életem során. Átmeneti frigiditás olyan nőknek hasznos akikben nincs empátia, együttérzés, önző egoista vagy szociopata. Megtapasztalnád saját bőrödön a jelenséget, és ezáltal eljutna tudatodig a lényeg. Komolyan, már sajnálom férfi társaimat akivel dolgod volt eddig.
2020. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Szt hiszem te egy önző férfi vagy, azert érint ilyen érzékenyen a kérdésem. Aki nem elégiti ki a társát ha nem is a far..ával, de mashogy sem, az egy önző egoista ember. Az kb ha nekem nem megy, teszek arra hogy neked igen, azt sem adom meg, amit körülményekhez képest meg tudnék adni!
2020. dec. 20. 12:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!