Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a férfi aki impotens az?

Az a férfi aki impotens az?

Figyelt kérdés
Az kielégiti máshogy a nőt, vagy önző módon azt gondolja, ha neki nem megy, a nőnek se legyen jó? Az impotens férfiak önzőek ilyen téren?
2020. dec. 19. 12:15
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
10-es: a nő mutatja, érezteti hogy kívánja, akarja. A férfi pedig semmit nem tesz, mert impotens. Erről a helyzetről van szó.
2020. dec. 19. 14:32
 12/51 anonim ***** válasza:
78%

#11 Fordítsd meg a helyzetet. Kíván egy nő és nem tudsz szexelni vele mert nem áll fel a cerka.

Nálunk férfiaknál ha rendszerhiba van az egyből megmutatkozik.

Nőknél viszont nem ezért, nektek könnyebb ezt feldolgozni.

Nekem is volt több mint fél éves átmeneti impotencia amin lelkileg felül kellett emelkednem a párom segítségével. Szóval, átérzem ha valaki ilyen problémákkal küzd... Férfiak önzősége jut eszedbe empátia helyett az elég durva.

2020. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
30%
Én impotens vagyok és mégis kielégitema barátnőm, nyalással, ujjazással.
2020. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Erről van szó! Nőknél ott a menstruáció, amikor nem kívánjuk. De attól hogy én nem kívánom, a másiknak miert ne adnám meg az örömöt máshogy?
2020. dec. 19. 15:06
 15/51 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert a menstruáció az nem egyenlő frigiditással. Az csak egy rövid átmeneti állapot. Az impotencia meg a férfi lelkére hat és elég nehéz túllépni rajta. Empátia hiányzik belőled, ezért nem érted meg a lényeget. Sok sikert!
2020. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Empátia? Ha egy férfinek nem megy, és eszébe sem jut a nőt mashogy kielégíteni, akkor kiből hiányzik az empátia?
2020. dec. 19. 15:39
 17/51 anonim ***** válasza:
50%
De az két külön dolog hogy nem kivánod vagy impotens vagy.
2020. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Aki impotens az a nőnek mashogy nem is akar szexuális örömöt okozni? Az eleve nem öröm ha a másiknak örömöt ad valaki?
2020. dec. 19. 15:51
 19/51 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező. Ne vedd sértésnek, de ezzel a stílussal amit itt előadsz én sem nyúlnék hozzád. xD
2020. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Miért is? Nem az a gond ha valaki impotens, hanem az, ha a masiknak sem akar örömöt adni, mert neki nem megy, és akkor a masiknak se legyen jó. Nekem ezzel van a gondom.
2020. dec. 19. 16:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!