Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért csúszik le állandóan a...

Miért csúszik le állandóan a fityma a makkomról még nyugalmi állapotban is? Lehet-e segíteni rajta, estleg műtéttel. Nagyon zavar hogy lecsúszik, szeretném ha mindig fedné a makkot.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

FItymaszűkítésről még nem hallottam, de szerintem egy jó plasztikai sebész meg tudja oldani a problémádat, pár öltéssel!

Én még épp fitymát növesztek, mert nekem meg levágták, szóval gondolj erre, nekem ez több év és örülni fogok, ha csk ott van és takar, egyelőre nem is gondolok arra, hogy még jó tapadós, rászűkülő legyen... az majd a jövő

Próbáld meg esetleg Kaposváron, vagy Pécsen... bár én nem tudok ajánlani egy sebészt se jó szívvel sajnos

2010. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha már levágták minek vissza?
2010. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert levágták, miért, szerinted minek?

Azért, hogy ne legyen látható a makk folyamatosan, mert a kiszáradástól foltos, kérges, hámlik. Ha bőr fedi, akkor nem látszik a foltos makk, nem látszanak a csúnya hegek és a varratnyomok

Plusz az a bőrhíd se fog majd zavarni, ami most merevedéskor feszül a makkom peremén


Van még kérdésed?

2010. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Hali!


Érdekes kérdés... ilyennel még -- bevallom -- én sem találkoztam... O.o


Először is...

1.) Korod? Testalkatod? (Testmagasság/testsúly?)

2.) Mit lehet tudni a fitymádról, kb. hogy néz ki?

2a.) Fitymatúltengésed van, vagy rövidebb a fitymád a makkod végénél? Ha hosszabb, kb. mennyivel megy/teng túl a makkodon? (mm/cm-ben megadva)

__INFÓ:__ "Fitymatúltengés" alatt arra glok, hogy: Annyira hosszú-e a fitymád, hogy alapállapotban is befedi a makkodat, de rendesen!? Mennyi fityma "csücsörít" a makkodon túl még?

2b.) __ A fitymád vége milyen? Elvékonyodott/Megvastagodott? Sima/Bojtos?

3.) A makkod mennyire érzékeny, gyulladt lenne?

4.) Hogy megy a szex ill. önkielégítés így?

5.) Mióta zavar ez? Mikor vetted ezt észre?

6.) Doki látta ill. vizsgálta-e már a fitymádat?

7.) Gondolkodj... mióta le7 a fitymád ilyen, szted mi okoz6ta ezt? (Nyilván mindenki kapásból rávágná: Túlzott önkielégítés... o.O :-) )

8.) Eddig mit csináltál annak érdekében, hogy a helyzeted javuljon?


Tehát, ha jól értem, akkor mindenáron szeretnéd megtartani a fitymádat, csak annyit szeretnél, hogy szűkebb legyen,... igaz?



Várom válaszaidat.

A problémád jellege egyébként nagyon meglepett... <<:-o


Üdv: EE

2010. aug. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkor meg minek vágták le?
2010. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert beszűkült az eleje és a szüleimet sajnos rábeszélte az orvos, hogy le kell vágni az egészet, mert attól majd minden jó lesz. Hát, nem lett. Ahogy hallom és látom (pl ezen a portálon is) nem csak én jártam pórul azzal, hogy lecsonkoltak mindent.

Ehelyett civilizált módszert kellett volna alkalmazni, de az nem standard, a dokiknak körülményesebb, szeretik gyorsan letudni a betegeket, manapság ez még inkább jellemző, hiába a sok jó új módszer, 2010ben, pénz és idő nincs, így az ilyen barbár törzsi megjelölések is egyre többször fordulnak elő anélkül, hogy megvizsgálnák, lehetne-e anélkül is megoldani a problémát, tágítással, plasztikával, bemetszéssel, esetleg részleges metéléssel.

Van még több kérdésed?

2010. aug. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Na kérdező? Elhalkultál?

Kiírtad a kérdést és hallgatsz a saját topikodban?

2010. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!