Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet enyhe vizelési...

Mitől lehet enyhe vizelési ingere szerú érzésem?fél éve tart

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődőtt.Vizelés után kb fél órával jön egy enyhe nyomó vizelési inger szerű érzés, ha ilyenkor nyomom egy kicsit meg is indulna akár. Nem érős, enyhe, más egyéb panaszom nincs. Úgy tudnám leírni mint amikor érzed, hogy hamarosan el kell menned majd wc-re. Tartani tudom akár órákon keresztül is, viszont olyan helyen ahol nincs wc kellemetlenül érzem magam emiatt és hajlamos vagyok bepánikolni. Urulógusnál voltam nem talált semmit. Valakinek volt már hasonló panasza?Ha igen milyen orsvoshoz fordult? 20/F

2021. jan. 31. 19:44
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Van nekem egy jó barátnôm, neki van ilyen panasza, elmegy pisilni, majd 10 perc mulva megint mennie kell. Volt màr több kivizsgáláson, nem találtak semmi elváltozást! Azt mondták idegi alapon van ez neki!
2021. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindíg van?
2021. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Angel3000:

És talált rá valami megoldást?

Második válaszoló: igen, mindig van kivétel az a wczes utáni fél óra kb.

2021. jan. 31. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy az orvosok manapsag nagyon konnyen leraznak, meg maganban is (tisztelet a kivetelnek!), igy voltam en 3 orvosnal mire rajottek mi a bajom (nem urologiai), ezert en annyit tudok tanacsolni, hogy keress fel egy masik orvost.
2021. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
Sajnos nem ment utànna, pedig fontos lett volna!
2021. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy urulogus nem vizsgalt meg rendesen. Milyen vizsgálatokat csinalt? Egy urulogiai wc-be bele kelett pisilned? Vagy csak ultrahang? Vizelet tenyésztés volt?
2021. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!