Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Folyamatos álmosság? már az...

Folyamatos álmosság? már az őrültebe kerget

Figyelt kérdés

Az egész úgy keződött, kb 1 éve megfigyeltem hogy az esti 8-9 óra alvás után még délután simán alszok minimum 2 órat

Ekkor még annyira nem tűnt fel a baj, mindig volt valamire fogni a fáradtságot. Mikor már 3 hónapja ment ez, meguntam és elmentem egy állami kórházba ahol pajzsmirigy alulműködést állítottak meg, kaptam rá gyógyszert, viszont nem használt semmit. Pár hónap múlva magánorvosnál próbálkoztam, ő felírt egy másik fajta gyógyszert, illetve megállapította, hogy a pajzsmirigyszintem egy 85 éves embernek is kevés lenne. A helyzet ezután sem javult, azóta több orvosnál is jártam, mind leszarozta az előző gyógyszereket és másikat írt, de egyik se hatott.

A komolyabb problémák ezután kezdődtek, napi 16 óra alvás átlagosan, folyamatosan úgy érzem mintha egy zombi lennék, a sarki boltig sem tudok elmenni, az iskolából is kirugtak, ami szintén erre vezethető vissza.

Többször volt hogy álló helyemben összeestem és úgy aludtam el.

Kérlek segítsetek, mi lehet ennek az okozója, én már arra is gondoltam hogy mégsem a pajzsmirigy, de akkor mi?


2021. febr. 2. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
18/f ez lemaradt
2021. febr. 2. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Vashiány...? Pajzsmirigy alulműködés...? Narkolepszia...?
2021. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Narkolepsziát mondanék ennyi infó alapján.
2021. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
D-vitamin szintet is érdemes lenne nezetni és különböző vitaminszinteket
2021. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj addig, amig nem deritik ki, hogy mi a baj/talalnak a pm alulmukodesre megfelelo gyogyszert. Ez brutalul hangzik.
2021. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!