Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a jobb herém és a...

Miért fáj a jobb herém és a jobb alhasam?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este elkezdett fájni a jobb herém de nem az egész csak egy pici részen ott valami zsinórnál vagy nem tudom hogy hogyan hívják és fáj vele együtt az alhasam is. Olyan mintha be lenne feszülve az alhasam. Fekvés közben meg járáskor nem fáj csak üléskor. Pisilésnél nem fáj meg semmi csak olyan érzés van a herémnél mintha most rúgtak volna tökön pedig meg sem ütöttem meg semmi. Csak akkor van ez az érzés amikor megmozdul de az is csak pár pillanatig tart. Nem érzem hogy meg lenne dagadva. Hajolni is alig birok szinte. Igazán feszülni az alhasam tegnap kezdődött. Hétfőn műtenek és nemtudom, hogy mondjam-e a dokinak. Az is lehet hogy csak azért van, mert jobb karomat használom mankózásra és tegnap sokat mentem meg tegnap előtt is és izomlázam lett? Valaki help. El fog múlni? Bocsi hogyha összeszedetlen vagyok csak nagyon izgulok :(


16/F



2021. márc. 4. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy strand után kezdődött a heregyulladás,hirtelen alhasi fájdalom,utána jött a vörösödés,duzzadás,mindenképp mond a dokinak!
2021. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd a dokinak mindenképp
2021. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, jobb lett? nekem ez pont fordítva van, ha elkezdek sétálni vagy futni, nagyon begörcsöl és ilyen hasmenes szeru ego fajdalom lesz a jobb oldali golyómban
2021. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, már nem fáj. Egy nagyon picit talán érzékeny de nagyjából már kiszűnt.
2021. márc. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!