Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bőrgyógyász egy teljes...

A bőrgyógyász egy teljes testes anyajegyszűrésen hátrahúzza a fitymámat is vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak mert eltérőek a tapasztalatok és a vélemények. Komoly válaszok érdekelnének.

2021. márc. 17. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezért mész, mert izgat a dolog, hogy dr nő vagy idegen érjen a farkadhoz, sajnos neked kell előtte felhúznod. Ő nem fogja neked. Urológiára menjél és kamuzd prosztata gondod van, ott a dr nő benyúl neked.
2021. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mennék, hogy megnézessem az anyajegyeimet. Többen mondták már, hogy a vizsgálat része az is, hogy a fitymát hátra kell húzni. Csak szeretném tudni, hogy mire számítsak.
2021. márc. 17. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Also gatyat sem kell levenni. Miert kellene. Fogorvos sem nezi meg a szerszamod
2021. márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a makkon nem nő anyajegy így nem kell.
2021. márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam még ilyen vizsgálaton, de szerintem a doki csak akkor nézné meg ott ha mondod neki hogy van valami ami zavar. Gondolom akkor megy el az ember ilyenre ha ugy érzi gond lehet valamelyik anyajegyével és azt mutatja meg a dokinak. Én valahogy nem tudom elkézelni azt a szitut hogy ott állok és a doki meg nagyitóval keresi rajtqm mindenütt az anyajegyeket.
2021. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátra lett húzva, de van a hegyénél egy kis anyajegy.
2021. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!