Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan gyógyuljak ki a króniku...

Hogyan gyógyuljak ki a krónikus prosztatagyulladásomból? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, kb. 20 éves korom óta tart. Ma már ott tartok, hogy egy ideje a merevedésem sem kielégítő, mert fáj a prosztatám és péniszem a merevedésnél, és ezért gondolom az agyam "leblokkolja" a teljes merevséget. Ejakuláció után meg alig tudok pisilni. Olyan érzés, mint amikor visszatartja az ember a vizeletét, és már nagyon kell, de nem lehet. Sok urológus látott már, egyiktől mentem a másikig. Volt, aki ki se vizsgált rendesen. Olyan is volt, hogy aki tb-ben nem vizsgált ki, azt magánban láttam viszont... Tökmagolajat szedek, füziketeát iszom, de szerintem ezek nem segítenek, ha nincs antibiotikummal kinyírva maga a baktérium.


Volt antibiotikumkúrám több is, ilyen két hetesek. Évek óta az van, hogy hol kitenyészik, hol nem, de többnyire nem. Az orvosnak mindegy, mindig csak annyit mond, hogy menjek vissza két hét múlva, meg csináljuk újra a tesztet, s gombolja le a 10-20 ezer forintokat, velem meg semmi javulás nem történik, és ez így megy heteken, hónapokon, éveken keresztül. Értem, hogy nem tenyészik ki a baktérium, de ezzel én nem tudok mit kezdeni, nekem attól még nem jön rendbe a fájdalom. Attól félek, hogy a végén teljesen impotens leszek, vagy lesz valami szövődmény és terméketlenné válok. Nagyon el vagyok keseredve, elmennek erre a szarra az állítólagosan legszebb éveim...


Nem tud valaki olyan orvost, akár külföldön is, aki addig nem nyugszik, amíg meg nem gyógyít, és nem veszi félvállról a dolgot?



2021. ápr. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld felhívni a Szabó Szigfridet, hátha tud segíteni.

A neten megtalálod. (Budaörs)

2021. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ki ő. Már nem él.
2021. ápr. 6. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Van olyan nézet, amely szerint endogén eredetű, tehát a szervezetben valahol van vagy volt egy baktériumos góc, a baktérium bekerült a vérkeringésbe és megtelepedett a mirigyes szervben. Voltál fogorvosnál ? Van szuvas fogad, ínygyulladásod ? A prosztatából nagyon nehéz kiirtani, de javasolják a gyakori ürítést.
2021. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Én már tuti beszereztem volna prosztata masszírozót!

Üríti a felgyülemlett prosztata folyadékot, és még jó érzés is 😂

22f

2021. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fogaimmal nincs baj. A mandulámat meg épp ezért vették ki, úgyhogy nem hiszem, hogy máshol lenne a góc.
2021. ápr. 7. 08:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Énis hasonló cipőben járok. Most fogom kipróbálni a biorezonanciát. Hátha...
2022. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A krónikus 90 napnál tovább fennálló prosztatagyulladás 95%-ban NEM bakteriális attól hogy ki lehet mutatni valamilyen baktériumot a vizeletből nem azt jelenti hogy az gyulladást okoz. Krónikus kismedencei fájdalom szindróma ami kiváltja a prosztata gyulladását a hipertóniás gátizmok miatt amik mint egy hurok ölelik körbe a prosztatát és mivel be vannak állva szorítják. Ha tudsz angolul tudok ajánlani egy reddit csoportot ahol sok infót találsz erről.
2022. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó és árról tudsz infót hogyan lehet ki gyógyulni ebből.?
2023. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van egy reddit csopi ahol sok infó van persze ha tudsz angolul [link] Nekem személy szerint ez a torna jött be https://www.youtube.com/watch?v=oyGEVPuumtk&list=WL&index=8&.. Sokan esküsznek a keserűsós forró fürdőre is. Nekem az nem vált be. Próbálkozni kell. Ha sok stressz ér az is kihat rá pl. Hallottam olyan emberről aki elkezdett meditálni meglelete a belső békéjét és jelentősen csillapodtak a tünetei ( folyamat mérges volt )
2023. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!