Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Utálom az életemet Semmi jó...

Utálom az életemet Semmi jó nem történik velem 8éves korom óta depresszióba szenvedek.. Minden kis probléma zavar ez mért van?... ha lóg a szemembe hajam

Figyelt kérdés

Utálom az életemet

Semmi jó nem történik velem

8éves korom óta depresszióba szenvedek..

Minden kis probléma zavar ez mért van?... ha lóg a szemembe hajam


2021. máj. 1. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 jol mondja igy van teljesen egyet ertek
2021. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, egész alsós sulis korom óta, amikor elkezdtek piszkálni a gyerekek, mert nem illettem közéjük és csendes voltam. Itt vagyok 23 évesen és egy nagy rakás szarnak érzem magam. Egész nap nem csinálok semmit, csak ülök, teljes depresszióba. Egy pszichológus és pszichiáter se tudott segíteni, rajtam már nem lehet. Teljesen életunt vagyok, nem érdekel semmi, az se ha most meghalnék, eltűnnék.
2021. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fogjatok kezet es kezdjetek el elni
2021. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már hogy levágod ott a hajad és nem lóg a szemedbe .
2021. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ADHD miatt lehet, hogy minden zavar, ha idelóg,odalóg stb.

12, nincs semmi ami lelkesítsen?? Egy jó könyv, film, utazás, új készségek tanulása stb. Ezt nem értem! Annyi mindent ki lehet próbálni ebben a rövid életben.

2021. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha végképp nem érdekel egyik sem, akkor azt mondom "Nosce te Ipsum" azaz Ismerd meg Önmagad, az elég érdekes és tartalmas elfoglaltság lehet életed végéig. :)
2021. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Engem mondjuk fiú létemre is zavar az hogy szőrös a kezem...

Lábamon meg kb 5cm szőr🤦😳😄

2021. máj. 6. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!