Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoldás lehet pszichiátriára...

Megoldás lehet pszichiátriára befeküdni ? Nem bírom feldolgozni a traumáimat az életemben, voltak kisebbek, nagyobbak és nagyon sok bántást kaptam emberektől.

Figyelt kérdés
Azt érzem darabokra esik az életem, romokban vagyok, totál kilátástalan a helyzetem, mindenki ártani akar engem. Ott begyógyszereznek ?

2021. ápr. 1. 15:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak meg akarok szabadulni a fájdalmaimtól. Ettől még lehet az is jobb lenne, ha begyógyszerezett zombiként élném le a maradék életemet.
2021. ápr. 1. 15:37
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kezdheted sima pszichologussal is.
2021. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: Voltam legalább 9-10 alkalommal pszichológusnál, sajnos nem segített. Attól félek, itt már csak a gyógyszer segíthet, különben teljesen összeomlok lelkileg. Legjobb lenne lefagyasztani az érzelmeimet, hogy ne érezzek többé fájdalmat..
2021. ápr. 1. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha a hátralévő életedet begyógyszerezett zombiként akarod leélni. Inkább pszichológus.
2021. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez nem igy mukodik, de megprobalhatod. Jobbulast!
2021. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4: Begyógyszerezett zombinak is jobb lenni, mint egy lelki hullának...
2021. ápr. 1. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem a megfelelő pszichológusnál voltál vagy nem működtél vele együtt. Mi történt a pszichológusnál?
2021. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! A pszichológus rávezet egy útra, amit megfogadsz, vagy sem. Kitartónak kell lenni és dolgozni, hogy jobb legyen a mentális világod. Ez ugyanolyan, mint az izomépítés, vagy megtanulni úszni, vezetni, akármi. Nem rögtön lesz változás, hanem lehet, hogy csak évek múlva. Viszont ez mind rajtad áll, nem pedig másokon. Akarat és kitartás is kell a gyógyuláshoz, ahhoz pedig csak te kellesz.
2021. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál legalább 10 alkalommal. Utána eltelt 1 hónap és megint rossz dolgok értek engem, mint valami negatív spirál. Félek itt már csak a gyógyszerek segítenek, be fogok teljesen dilizni. Tényleg a zártosztályra kerülök....
2021. ápr. 1. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
A pszichológus csak az utat mutatja meg, változtatnod neked kell.
2021. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!