Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületet ki lehet nőni?

A fitymaszűkületet ki lehet nőni?

Figyelt kérdés
Csak merev állapotban nem megy le a fityma a makk alá, van rá esély, hogy ez elmúlik?? Nagyon nincs kedvem orvoshoz menni. 16/f
2010. aug. 23. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet kinőni. Mostm enj még el orvoshoz, különben sokkal rosszabb is lehet.
2010. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erről muterod tehet h nem figyelt oda a farkad fejlődésére. Nekem muter mindig fürdésnél hátra húzta a fitymát és ezt többször megismételte. emlékszem h fájt de utána megszoktam és tudtam magamnak is csinálni. nagyon figyelt ahogy csinálom mert ha el hanyagoltam volna most is kínlódnék vele.
2010. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan menj el orvoshoz, ne szégyeld, ő már sok ilyet látott.
2010. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
De ha már orvoshoz mész, akkor vidd el egyik szülődet is, mert másként nem fogják megműteni...
2010. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy műteni kell. Lehet, hogy csak le van tapadva. Talán elég egy határozott mozdulat az orvos részéről. De mindenképp menj el.
2010. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem ezeknek a válaszoknak örültem volna...biztos nincs más megoldás?
2010. aug. 23. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:

hát esetleg próbáld meg síkosítóval bekenni, (18 év alatt lehet, hogy nem adnak) és óvatosan 'játszódj' vele, hátha jutsz valamire, de hiába nem szeretnél orvoshoz menni, sajnos van, hogy nem lehet elkerülni..:(

Tisztálkodásnál nincs vele gondod? Akkor könnyen felcsúszik?

2010. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

12.50


Gondolom csak addig mossa meg míg lejön a makkról a berendezés.. Annál többet nem lehet tenni.


Ne félj fújnak a fitymára lidocain spray-t várnak vele kicsit addig bekenik betadine-al majd csinálja a doki. Én láttam már kíváncsiság alapon 1-2 rutin műtétet :)

2010. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen doki..mert később meddőséget okozhat a felgyülemlett baktérium a szervezetedbe..a fiamnak három évesen rántották hátra mert le volt tapadva és nem bírtam neki hátrahúzni, a doki bekente neki érzéstelenítő krémmel..picit várni kellet és már hátra is húzta neki, ezután kamillás vízbe kellett fürdenie egy hétig..sokáig gyulladt volt és piros és fájt neki de helyre jött.
2010. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

13.12


Nekem is mesélte muter h piros volt és nagyon érzékeny mindenre. Azóta meg eltelt jó pár év. olyan szép lecem van h csoda :D

2010. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!