Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelettartási probléma? Mit...

Vizelettartási probléma? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom 51 éves. Fiatal korunkban is az a fajta volt, hogy egyik pillanatban rájött a pisilhetbél, és "azonnal" mennie kellett. Viszont mára már ha nagyon kell pisilnie, ami szint úgy egyik pillanatról a másikra jön rá, van hogy mire kiszáll a kocsiból, vagy kimenne a wc-re becsorog, nem bírja vissza tartani. Sportol, és sokat dolgozik, ezért nagyon bántja a dolog, mert ahhoz még fiatal én szerintem hogy ez probléma legyen. Én már arra is gondoltam hogy pszichés a dolog, mert mindig olyan helyen jön rá ahol nincs mosdó. Valakinek valami ötlet, hogy mit lehetne ez ellen tenni? 😓

2021. máj. 14. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Urulógushoz menni, kivizsgálást kérni? De csak tippelek, hogy ORVOSHOZ KÉNE MENNI....
2021. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"mindig olyan helyen jön rá ahol nincs mosdó"

nagynéném ugyanez, nála tuti pszichés. de én a férjed helyében orvoshoz mennék

2021. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért azt már tudni kellene hogy ez milyen idő közönként jön elő.

Aztán egy kicsit hamarabb kimenni a vécére, még ha akkor nem is érzi.

2021. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ebben a korban, de elmúlt. Pont így volt, autóból a garázsban kiszállás után nem értem el a wc-t, sokszor. Figyelni kell a rendszeres pisilésre 2-3 óránként. Autóban üldögélni kényelmes, aztán kiszálni, megváltozott testhelyzettel lehet szaladni. (Nem csak inni kell rendszeresen, hanem pisilni is.)
2021. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-astól kérdezném:


És mit csináljon akkor, ha hamarabb kimegy, nem érzi, és nem is jön?

jan. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!