Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik, az hogy a kimerültség...

Létezik, az hogy a kimerültség miatt nem gondolok annyit a szexre, illetve ha csak úgy rá veszem magam a maszturbálásra (mert épp van idom) akkor nehezen lesz erekcióm ami nem is tartós?

Figyelt kérdés

Ha nővel vagyok akkor szinte egyből kívánom a szexet, de sokszor ott is kell a rasegites, hogy teljesen kemeny legyen.


Sajnos nem is bírom sokáig, és mostanában azt is megfigyeltem, hogy még onkielegiteskor is elmegyek vagy 5 perc alatt, míg régebben fel óránál tovább is bírtam.


Nincs rendszeres szexuális életem jelenleg. Most májusban volt két alkalom, de előtte 10 hónapig semmi.


Nagyon kimerültnek érzem magam. Sokszor azt érzem mintha az agyamban blokkolna valami és azért nem áll úgy a péniszem, ahogy kellene.


27 éves vagyok, nem dohányzok, nem vagyok elhízott, rendszeresen sportolok, figyelek az étkezésre, de nem tudom magam kipihenni.


2021. máj. 25. 17:49
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
50%
Első blikkre mellékvesekifáradásnak tűnik.
2021. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fasza. Sejtettem én, hogy két végéről egetem a gyertyát.
2021. máj. 25. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen létezik. Nem a szex lett az elsők között a fontossági sorrendben, lefoglalod magad,tartalmasan töltöd az idődet, dolgozol, elfáradsz stb.


Kicsit vissza kellene venni és a lelki dolgokra, saját magadra is odafigyelni és pihenni.

2021. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az a tartalmas időtöltés az kb. csak egy mókuskerék...
2021. máj. 26. 06:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik ilyen. Te magad vagy egy példa erre.

Fogj vissza a munkatempóból, akár munkahelycsere árán is és ne hanyagold a nőket, tartsd magad formában.

2021. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!