Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisebb borsó méretű csomó a...

Kisebb borsó méretű csomó a péniszem tövében?

Figyelt kérdés

Pár napja, talán múlthét szerdán éreztem, hogy valamilyen fura érzésem van a péniszem tövében, de akkor nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.


Tegnap fürdésnél már nagyobb volt, de még mindig nem foglalkoztam vele, azt gondoltam, hogy egy nagyobb pattanás, begyulladt szőrtüsző vagy egy zsírcsomó (ebből van 2 kicsi a karomon) lesz a ludas.


Mára azonban a mérete megkétszereződött, mostmár kifejezetten nagy a kiinduló mérethez képest, azonban még mindig nem nagy, egy közepes borsó méretéhez hasonlítanám. Tapintásra kemény, könnyen tapintható, érintésre kicsit fájdalmas, olyan tipikus "nagy pattanás" érzése van, bár annak kicsit nagy. Majdnem közvetlenül a bőröm alatt van. Minimálisan tudom mozgatni a bőrömmel együtt. Pontosan felette a bőröm kicsit kipirosodott, bár lehet, hogy a piszkálástól, mert mostmár egyre gyakrabban nézegetem.


Higgyétek el, nem örömömben írom ide ki, orvoshoz nem igazán tudnék elmenni, ismerősöm akinek komoly fájdalmai vannak, nem bír időpontot foglalni.


Bárkinek van ezzel tapasztalata, hogy ez micsoda lehet? Mihhez kezdjek vele?


2021. máj. 31. 19:37
 1/7 Psylocyber ***** válasza:

első blikkre rákerestem, ezen a linken van pár kép és leírás, különféle dudorokról, sebekről, meg hogy melyiket mi okozhatja:


[link]


de sztem ne parázd túl a dolgot, de kezdésnek nézd meg, hogy hasonlít-e egyáltalán valamelyikre

2021. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek közül leginkább a "pseudofolliculitis"-ra hasonlít. A nemibetegségeket egyből kilőttem, 16 éves vagyok és soha nem voltam se nővel, se férfival.
2021. máj. 31. 20:23
 3/7 Psylocyber ***** válasza:

na, az jó, akkor nem hiszem, h nagy gond lesz. amit írtál azok alapján simán lehet benőtt szőr.

Szerintem jó, hogy odafigyelsz, de mivel nem voltál senkivel így nem kell pánikolnod, várhatsz vele még egy kicsit.

2021. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek után mire számítsak? Hogyan tudnék majd tőle "megválni"? Hagyjam aztán idővel majd elmúlik?


Egyébként nemtudom mi jött le az írásomból, nem nagyon parázok rá a dologra, csak fura volt, hogy hirelen növekszik, aztán gondoltam csak rá kérdezek :D

2021. máj. 31. 21:20
 5/7 Psylocyber ***** válasza:

ha én 16 éves lennék, addig nyomkodnám, amíg rendesen be nem gyullad, aztán meg kivárnám amíg begyógyul 'oszt jónapot.

De neked legyen több eszed, előfordulhat, hogy nő az urológus és akkor máris ott van első kaland :D

2021. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez jó, most hangosan felnevettem :DD


köszi mindent!

2021. máj. 31. 21:33
 7/7 Psylocyber ***** válasza:

nincs mit, én is röhögtem miközben begépeltem :) A viccet félretéve a gyors növekedés és a leírásod alapján nagy eséllyel benőtt szőr (borotválás is okozhat ilyet pl), ez esetben ne nyomkodd, mert összességében lassabban fog begyógyulni:


"Most ingrown hairs will go away on their own..."


"Avoid squeezing the bumps in an attempt to pop them" :)


[link]


Jó egészséget kívánok! :)

2021. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!