Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami gond van, ha mindig...

Valami gond van, ha mindig megakad az óvszer felhúzás közben a makkom és a fityma között, vagy ezzel más is így van?

Figyelt kérdés
Amikor húzom fel a gumit, az óvszer könnyen följön, egészen a fitymáig, ami a makk mögött van összegyűlve. Ti is jártatok már így, vagy mindig könnyen megy a gumi felhúzása? Engem zavar, és elég nehezen tudom felhúzni.
2010. aug. 24. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet fordítva húznád fel. nekem 2 mozdulatból fel megy akár a nyakamig is. Mondjuk nekem 27cm így van mire húzni.
2010. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fordítva húzom fel,csak mindig ezen a ponton akad el, ugye bemegy a fityma meg a makk közé, és nehezen jön ki onnan. Ha túlért a fitymán, onnan már sima ügy. Amúgy az enyém nem ennyire óriás, de azért van mire húzni nekem is
2010. aug. 24. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem is óriás, de vastag :D


nekem is soxor előfordul

van amikor ezen be is sértődik :)

2010. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!