Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mihez kezdjek a krónikus...

Mihez kezdjek a krónikus prosztatagyulladással? 22/F

Figyelt kérdés
Már 3 éve küzdök vele,orvosról orvosra jártam,végig antibiotikumokkal tömködtek.Semmilyen baktérium nem mutatható ki.Természetes gyógymódokat is kipróbáltam,kegel gyakorlatokat is csinálom,de csak egy minimális javulás tapasztalható.Libidóm a béke segge alatt,merevedési problémáim is vannak és már nem tudom hova forduljak.Andrológusnál,urológusnál is jártam már.Lelkileg már nagyon nehezen bírom,mindenre rányomja a bélyegét ez a betegség,sokszor már élni sincs kedvem és sokszor arra gondolok már,hogy nem akarok már élni,mert rengeteg pénzt rá áldoztam az egészre és semmi nem történt szinte.Semmi motiváltságom már emiatt,önbizalmam is már szinte 0.Betegség előtt egy tök pozitív ember voltam,viszont mióta beteg lettem rám se lehet ismerni.

2021. jún. 19. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Semmit.
2021. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha negatív a vizelet, a prosztata masszázs utáni vizelet is, a tenyésztés is, akkor nincs prosztata gyulladásod. Lehet, hogy depressziós vagy, és ilyen szomatikus panaszt okoz. Pszichológushoz érdemes elmenni.
2021. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió és szorongás is okozhat ilyet. Amióta elmentem szakemberhez és elkezdték a lelkiproblémáim kezelni, elkezdtem javulni ezen a téren mert szintúgy súlyos merevedési gondjaim voltak.
2021. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy igazoltan nonbakteriális krónikus prosztatagyulladásom van.Elkaptam egy nemi betegésget még pár éve,amiből kigyógyúltam,de a prosztatámat akkor begyullasztotta és azóta nem működik úgy ahogy szeretném...Nem csak a merevedésemmel van probléma,van hogy a vizelés is nehézkes,és valamikor kevésbé kellemetlen,de van időszakok mikor borzalmas,beleértve a végbéltáji fájdalmakat is.Lehet megkéne próbáljak egy pszichológust is,de attól függetlenül hogy nem mutatható ki semmilyen baktérium, létező betegség.Ahogy olvasgattam itt a gyik-on,jó páran szenvednek ezzel és nem nagyon találják a megoldást rá...Voltam mikro biológusnál is aki azt mondta,hogy ezek a nemi baj utáni problémák hegesedéssel gyógyúlnak,viszont megoldást ő se tudott javasolni a gyulladáscsökkentőkön és a forró ülőfürdőn kívül..
2021. jún. 20. 01:51
 5/7 anonim válasza:

#3


Az impotencia, teljesen más betegség, mint ami a kérdezőnek van.

2021. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettes érdekes dolgot mond. A szorongás/depresszió mocskos undorító dolgokra képes szomatizációs betegségek képében. Szív problémák, alvászavar, szédülés, bélproblémák. Valahol olvastam, hogy a stressz, a szorongás súlyosan befolyásolja a prosztata működését, ami ezáltal nem megfelelő váladékot termel,... Az biztos,hogy a depresszió és a szorongás mocskos dolgokra képes. A prosztatagyulladás fórumon, és azok az emberek között akik ilyennel küzdenek, én egy közös dolgot látok... Mindegyikük szorongó, pesszimista ember, depresszióval és sötét jövőképpel. Ezekből vond le a következtetést... Első a pszichés lelki mentális jóllét!
2021. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

#4

Gondolom azért kaptad el mert szexeltél?

2021. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!