Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak magammal,túl...

Mit csináljak magammal,túl nagydarab vagyok?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban egy magas és nagyon vékony srác voltam 190 cm 65 kg.


Aztán elmentem ez miatt gyúrni és kb 90-100 kg voltam 6 évig (izmos).

Ma már viszont elég zavaró a téma,befejeztem a gyúrást és kb 1 hónapja 127 kg voltam ugyanezzel a magassággal ilyen zsíros/izmos/mackós testem lett.De nem igazán tetszett mert nehéznek és túl nagynak éreztem magam. Okés azóta lefogytam kb 7 kg-t,de itt meg is állt az egész,ez is azért volt mert napi egyszer ettem akkor is keveset (néha rosszul is lettem).


Szóval most 190 cm 120 kg vagyok de még ezt is sokallom...tudtok valami praktikát javasolni? Gyúrni nem merek vissza menni mert simán elérném a 130-as kategóriát is...könnyen ízmosodom/hízok is.


2021. jún. 24. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Fogyni nem így kell, folytatnod kellene normálisan. Legalább napi 3 étkezés, de figyelj oda, hogy mit és mennyit eszel, csökkentsd a szénhidrátot, egyél több zöldséget. Ha üdítőzöl, akkor szokj át a víz ivásra.
2021. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

6 évig nem tanultal az etrendrol?

Latszik, hogy cuccot nyomtal

2021. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fehérjét,tömegnövelőt,kreatin kúrákat csináltam leginkább.
2021. jún. 24. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számold a kalóriákat, egyél napi 3x, és ha nem akarsz gyúrni, akkor mozogj valami mást, bicajozz, az kíméli az izületeket, vagy túrázz, akármi. A kocogást nem ajánlom, mert ekkora súllyal tönkreteszi a térdedet, és az ízületeidet. Szerintem ne a szénhidrátot csökkentsd, mert éhes maradsz, hagyd el a hozzáadott olajokat, zsírokat. Párold a húst, vagy sütőben süsd, de felejtsd el a rántott cuccokat, majonézben tocsogó salátát, tejszínel felöntött leveseket, stb.. az olajra-zsírra figyelj.
2021. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogyás titka a kalóriadeficit, és a kardió. Súlyzózni is lehet, és szinten tartani is
2021. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tömeg növelőt szedtél akkor megvan az eredménye, örülj neki hogy nagy tömeged van.

Hízni nem a súlyzózástól lehet hanem a kajától!!!

Sok műkaja meg felesleges tápszer ami káros az egészségre , megtette a hatását.

2021. jún. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!