Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkületem, rövid fitymafékem és túlságosan érzékeny makkom is van.

A fiymaszűkületem nem olyan vészes, csak izgatott állapotban nem tudom visszahúzni.

A rövid fitymaféket abból gondolom, hogy lankadtan, amikor visszatudom húzni a fitymát, akkor előre billen a makk.

A makkom olyan érzékeny, hogy elég erős fájdalommal jár még az is, ha csak szimplán hozzáérek.

Mit tudnék ezekkel kezdeni? Még nem múltam el 18, úgyhogy az orvost egyelőre kihagynám.

Valami házi praktikára gondoltam, ami hatásos és biztonságos is.



2021. jún. 27. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Orvos
2021. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel még nem vagyok 18 így orvoshoz egyedül nem mehetek (nem Magyarországon élek), szüleimnek meg nem szeretném elmondani.
2021. jún. 27. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Házi praktika pedig erre nincs.

Akkor várd meg, amíg 18 leszel.

2021. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És valami, ami addig enyhít a helyzeten, vagy legalább nem romlik mégjobban?

Gondolom a fitymaszűkület és a rövid fitymafék rosszabb már nem lesz, de ez a hiperérzékeny makk nem tudom, hogy tud-e tovább romlani.

2021. jún. 27. 10:48
 5/16 anonim válasza:
100%
Szia! Hány éves vagy?
2021. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is attól függ hogy mennyire előrehaladott a fitymaszűkület. Ha a fék csak egy picivel rövidebb mint a teljes kinyúlás akkor szerintem kezelés nélkül is hagyhatod.

Az érzékeny makk alatt azt érted hogy túl gyorsan elélvezel?

Hát,.. a legjobb amit tehetsz az hogy leszoksz a maszturbálásról (ha csinálod). Legyen ideje a szervezetednek visszaállni. Ez még amúgy a jobbik eset hogy érzékeny. Van olyan is hogy már nem működik (ED vagy eretktilis diszfunkciónak nevezik).

2021. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen nincs, elmehetsz egyedül is orvoshoz
2021. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menjen dokihoz. Nem kell szulo hozza
2021. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Lankadtan visszatudom húzni teljesen. Olyankor azért eléggé előrebillen a makk.

Az érzékeny makk alatt azt értem, hogyha hozzáérek kézzel, törölközővel, vagy hozzá ér az alsómhoz az már nagyon kellemetlenül fáj. Azt, hogy végoghúzzam rajta az újjam nem bírnám ki anélkül, hogy összeszorítsam a fogaim.

A maszturbálás ezen ront? Ha igen, akkor lehet az a gond. :D Elég gyakran szoktam.

Lehet, hogy elmehetnék egyedül is, de valami indok akkor is kéne, hogy miért megyek a városba. Nem vagyok az a típus, aki eljár otthonról, úgyhogy szerintem a szüleimnek az is csoda lenne, ha a faluban mennék valahova, nemhogy a városba. :D Hazudni meg nem tudok és nem is szeretek.

2021. jún. 27. 13:37
 10/16 anonim válasza:
100%
Szia! Én vagyok az aki kérdezte hány éves vagy azért kérdeztem mert : És valami, ami addig enyhít a helyzeten, vagy legalább nem romlik mégjobban? irtad. 16 Évesen még tud nőni a péniszed vagyis inkább hosszabodni. És ha még nő akkor lehet hogy idővel már nem tudod lankadtan se vissza huzni. Ismerős a helyzet én időpontott már foglaltattam. Nemrég multam 18 . Viszont a makkom nem érzékeny . Én mintha olvastam volna már hasonlót ha kell megkeresem neked van egy ilyen csoport, és mintha irták volna hogy műtét után már nem volt annyira érzékeny neki de azért még mindig érzékeny volt . Ezzel az lehet a baj ha netán körül metélnek a makkod ugye szabadon marad és irtad is hogy ha már alsód hozzá ér fáj.
2021. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!