Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap először megyek konditer...

Holnap először megyek konditerembe. Érdemes leborotválni a hónaljszőröm meg a fanszőröm? Azon gondolkodom kényelmesebb-e szőrtelenül vagy trimmelten edzeni, mint szőrösen. Milyen előnye van? A srácok általában borotválják? Mit szoktatok látni? 25F

Figyelt kérdés
A farkam eddig csak kétszer borotváltam le, a hónaljam picit többször, de akkor még gimibe jártam. Főleg az érdekel, hogy a borotválás csökkenti-e az izzadást, vagy a szőr aktív sportoláskor nem dörzsöli-e ki a hónaljamnál vagy a farkam körül a bőrt. Persze az is érdekel, hogy általában mi a "divat" kondis srácoknál. Annyira nem szeretnék kilógni. Elég lesz ügyetlenkedni a gépekkel az első napokban. :D

2021. jún. 27. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Most mar tenyleg igy van vege szörmentes divatnak midenkit ahogy szereti
2021. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Jobban jársz, ha inkább a fejedet borotválod le a kondizáshoz.
2021. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Végül hogy döntöttél, és foglalkoztak vele?
2021. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért pontoztatok le nem mondta h csak magyaroszag érdekli

de ti tudjatok

2021. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül meghagytam a fanszőrt. Meglepetésemre elég szűk volt az öltöző, ezért kicsit kényelmetlenül érzetem magam, mert vagyok hozzászokva, hogy mások idegenek látnak meztelenül.

3-an voltak az öltözőben akikét láttam is. Csak egynek volt csupasz a farka, a másik kettőnek meg olyan szőrös volt mint nekem. Azóta többször is voltam és azt látom, több a szőrös vagy az ilyen közepesen hosszúra nyírt fanszőrű srác. Köszi az összes eddigi kommentet.


És még valami. Tényleg senki nem foglalkozik a másokkal. Mindenki illedelmesen köszön a másiknak és ennyi. Mindenki a saját edzésével van elfoglalva.

2021. júl. 2. 17:06
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Na super egy postiv visszajelzes :D
2021. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Teljesen normális már manapság a szőrös újra szerencsére. Nekem is az, és öltözőben is azt látok többet.
2021. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nagyon jó hogy már nem ciki a szőrös. Én csak azt szégyellem h nem túl nagy nekem.
2021. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
66%
A szőrős, szőrtelen intimmel kapcsolatban privi jöhet.
2021. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én a fanszőrt trimmelem hónaljat borotválom.

Hónalj borotválva sokkal kényelmesebb és higiénikusabb.

Szoftet is fel lehet rá kenni rendesen nem izzad úgy.

Én is ujjatlanban edzek és sokan mások is

Szinte csak csupasz hónaljat látok

2023. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!