Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron hiányra utalhatn...

Tesztoszteron hiányra utalhatnak az alábbi tünetek? 27F

Figyelt kérdés

Nagyjából 5-6 éve állnak fenn ezek a tünetek (kisebb nagyobb megszakításokkal), eddig nem igazán zavart, de mióta egy jól induló ismerkedés zátonyra futott miatta, nagyon kétségbe vagyok esve.

Tehát a tünetek:

-szexuális vágy hiánya, hiába ölelkezek, csókolózok egy szép nővel, nem alakul ki szexuális vágy

-nincs merevedésem, ritkán hajnalban ha felébredek vagy ha tényleg nagyon izgatom magam akkor 10-20 másodperc erejéig, aztán le is lankad; -nehezen izmosodok, hiába edzek sokat, sőt inkább fogyok folyamatosan...fél év alatt fogytam 4 kg-ot szinte minden zsír lement rólam, kifejezetten vékony vagyok

-elég gyakran vagyok fásult fáradt, búskomor, nincs kedvem semmihez, ezt már inkább depressziónak nevezném...ehhez társul még gyakori ingerültség, frusztráltság, sőt spontán agresszió (főleg edzés után)


2021. júl. 1. 20:24
 1/9 A kérdező kommentje:
20 éves koromig semmi problémám nem volt, szinte mindig jó kedvem volt, a merevedésem is teljesen rendben volt
2021. júl. 1. 20:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá tenném hogy nem öregszem, nem is kopaszodom, még mindig úgy nézek ki mint 19-20 évesen. Lehetséges hogy akkor kialakult valami betegség ami miatt megálltam a fejlődésben?
2021. júl. 1. 20:28
 3/9 A kérdező kommentje:

Még valami: fizikálisan is irtó gyenge vagyok, könnyebb dolgokat is alig bírok el.

Valamint 10-15 perc séta után is durván izzad a hátam, még télen is.

2021. júl. 1. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt senkinse fogja megmondani neked. Laborvizsgalatra fel.
2021. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj nezesd meg a hormonokat.
2021. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lelki okok is lehetnek.

Illetve akár szervi is. Menj el háziorvoshoz és kérj laborba beutalót első körben.

2021. júl. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
depresszió is állhat mögötte, vagy a munkahelyi stressz. a szép nőkre azelőtt felállt?
2021. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet tesztoszteron hiány, aminek hátterében sok más betegség is lehet ennek az okozója. Lehet valamilyen pszichés oka is. Érdemes első körben urológushoz fordulni, hormonszinteket (tesztoszteron, prolactin, stb.) megvizsgáltatni.
2021. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, de nem fogyok saajna
2021. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!