Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Bőrtelen, csupasz...

Segítség! Bőrtelen, csupasz vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erős, szűkületem volt, megműttettem. Azt mondtam, hogy olyanra csinálja az orvos, ami szerinte a legjobb ebben az esetben. Mégiscsak ő az orvos. Mondtam, hogy az a kitételem, hogy nagyon esztétikus legyen, jól nézzen ki, érvényesüljenek más előnyök is a szűkület megszüntetésén kívül, mert nem akarok több műtétet, hogy nem szűküljön újra és hogy ne legyenek higéniai problémák, mint a szűkületnél, mert nem tudtam alatta tisztítani.


Teljes körülmetélésem volt, nagyon feszes stílusban.


Kiestek a varratok.


Eddig azt hittem valamennyit még változni fog, de most látom, hogy nem... Annyi bőr maradt, mint a farkam tövén bárhoz máshol. Nincs heg, a vágás teljesen egyenes. Olyan, mintha nem is nőtt volna fitymám. Annyi bőr van, hogy ne húzza, ha feláll... Nem tudom egyáltalán mozgatni a bőrt olyan, mintha az ujjam húzkodnám. Lankadtan is pont ilyen...


Lehet valamit ezzel kezdeni? Kell vele valamit kezdeni? Meg lehet egyáltalán szokni? Hogy lehet megszokni? Olyan érzésem van, mintha mindig meztelen lennék... Nagyon szokatlan...



2021. júl. 2. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehet vele semmit "kezdeni". Nem is kell. Meg fogod szokni.
2021. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Milyen lesz így minden? Nagyon szokatlan... Hogy szokom majd meg?
2021. júl. 2. 21:47
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Úgy szokod meg, hogy eltelik egy hét, majd egy hónap, majd 1-3 év, és utána már nem lesz furcsa. Erre mondják, hogy megszokja valaki.
2021. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ugye nem lesz kellemetlen így?
2021. júl. 2. 22:08
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem as igazi de te Kerted ilyenre sajnos ez van
2021. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre kértem, azt mondtam, ami egészségügyileg indokolt és megfelel a fenti kritériumoknak.
2021. júl. 3. 00:26
 7/24 szellkriszta ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni, min mehetsz most keresztül... Nekem a barátom esett át ezen...

Ő kb. egy évig nézegette a sliccét, s ha rákérdeztem, azt mondta, hogy "szelel, mintha nem húzta volna föl a zipzárt" :) Hát egy réteggel kevesebb lett neki...


Ha nálad is ilyesmi, sztem a géz segíthet, tekerj, ragassz rá annyit, hogy ne érezz így vele.

A 3-asnak igaza lehet az idővel, mert szövetek elrendeződése nem ér véget a varratok kiesésével, csak lelassul.

Tudtommal pont ezért a plasztikai sebészek csak 1 év után ajánlanak korrekciót bárhova.


Legalább a heg egyenes, így nem kell rá szilikon gél lap (azt friss hegre adják, a lábamon használt).


(Az érzékenységet hogy képzeljem el? Mintha szétázott volna az ujjam a strandon, vagy ilyesmi?)


29L

2021. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyira feszes, hogy a pereméig sem tudom felhúzni a bőrt. Olyan, mintha az ujjamon mozgatnám a bőrt, jobban itt sem mozog.


Nekem is hasonló érzés, olyan mintha folyton meztelen lennék és fújná a szél.


A makk olyan érzékeny és kényes, ha van rajta fityma, hogyha hozzáérnek egy kicsit kellemetlen is. Plusz még olyan, mintha szétázott volna az ujjam és folyamatosan valamihez hozzáérne.


A vágás nagyon egyenes és a varrás is tökéletes volt, de ez már nem is csak feszes, hanem extrém feszes.


Nagyon drága vagy, hogy lányként válaszolsz! :-)

2021. júl. 3. 01:05
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Szia, nekem is szukulet miatt csinaltak. Meg fogod szokni, nem lesz gond
2021. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

De ha nincs bőr rajta akkor mit akarsz húzogatni rajta?

Leírták hogy megfogod szokni és kész.

Te azt nem is látod hogy jobb lett ? és tudod már tisztán tartani.

2021. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!