Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tolem kaphatta el?

Tolem kaphatta el?

Figyelt kérdés
Baratnom fogamzasgatlot szed igy nem hasznalunk ovszert. Viszont o valamilyen uton mondon gombas lett. Azt mondta lehet tolem kapta el. Amit nem ertek hogyan kaphatta el tolem ha en abszolult semmi “elvaltozast” nem erzekelek. Nem viszket meg semmi. Akkor o hogyan lett az? Azt mondta nem art ha el elmegyek es kivizsgaltatom. Viszont en nem voltam meg ilyenen es azt se tudom mibol all egy ilyen vizsgalat.. esetleg valaki valami otlet vagy jart mar igy?

2021. júl. 5. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nemi betegségek java részét a férfiak tünetmentesen hordozhatják. Én elmennék dokihoz a helyedben, ha nem is ezer százalék hogy tőled van, legalább ránéz
2021. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, de a fogamzásgátló eleve hajlamosít ilyesmire. Egyáltalán nem biztos, hogy tőled kapta, viszont át is adhatta, azért, hogy ne adjátok oda-vissza érdemes téged is kezelni.
2021. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hogy a szeretőjétől kapta el és rád akarja kenni.

Mivel azóta neked is átadta, nálad is kimutatnák, ezzel sikerülne is kimosdatni magát.

2021. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Mióta vagytok együtt?

Ha eddig is szexeltetek, és eddig nem volt problémája, akkor szerintem nem Te vagy a hibás.

Viszont tényleg a férfiaknak sokszor semmi tünetük.

Másrészt a bnődnek biztos gombás fertőzése van? Mert lehet bakteriális fertőzése van, abban az esetben a férfit nem kell kezelni, meg nem is tőled kaphatta el.

A fogamzásgátló is lehet ludas.. meg igazából sajnos nagyon sok tényező… nyáron a melegben pl egésznap tangát hordani sem egészséges, vagy koszos kézzel odanyúlni.. rengeteg tényező van.

Amíg tart a kivizsgàlás ne legyetek együtt. De először sztem érdemes őt kezelni. A nődoki megmondja a diagnózist.

Lehet kap szájon át bevehető gyógyszert, illetve kenegetned kell a makkodat canesten vagy valami gombaölő krémmel :)

2021. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
4-es vagyok.. egy uszodai strand vagy ez a koszos balaton,velencei tó is kihozhatja.. vagy a vizes bikini, ha sokaig rajta van, akkor is kialakulhat.
2021. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Candida albicans gomba lakik a huvelyben, de egeszseges huvelyfloranal nem szaporodik el. Oriasi tevedes nemi fertozesnek tartani. Baratnod nincs tisztaban a testevel.
2021. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Több opció lehetséges.


1. Megcsalt és tényleg rád akarja kenni.

2. Bárhol bármilyen mosdóban, fürdőben összeszedte.

3. Mivel a szervezet alapvetően tartalmaz mindenféle baktériumot, a fogamzásgátló megváltoztathatja a hormonháztartást, és felboríthatja a hüvelyflórát is...

4. Strandon is a vízben összeszedette.

5. Nem tiszta kézzel/köröm (esetleg műköröm) alatti baktérium szaporodott el és azt kente oda.

6. Az sem biztos hogy gomba, lehet baktérium.


Mivel pontosan nem tudjuk mivel álltok szemben és óvszer nélkül szexeltek, így mind a kettőtöknek javasolt a kivizsgálás.

Nemibeteg gondozóba menjetek.

2021. júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzasgátló miatt alapból összeszed minden fertőzést.

Gyakorlatilag bárhol elkaphatta, az is lehet hogy tőled, csak rajtad nem jött így ki, mert nem szedsz hormonokat.

2021. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkora hülyeségeket írtok, ráhozzátok a frászt a hapsira, hogy szeretője van a csajnak meg nem tudom...


1. A gombás fertőzés nem nemi betegség. Szűz lányoknak is lehet.

Lehet egy fürdőben szedte össze vagy a vizes fürdőruha miatt alakult ki - ahogy fentebb is írták, a gomba alapból jelen van, akkor van baj, ha valamiért elszaporodik. Fogamzásgátló valóban hajlamosító tényező.

2. amíg a kezelése tart, nem szabad szexelni. Neked nem kell külön kivizsgáltatni magad, viszont - hátha lappangás alatt elkaptad esetleg, csak tünetmentes vagy - kenegesd magad canesten krémmel.


Ez nem egy nagy dolog, bárkivel előfordul. Hamar meg is gyógyul.

2021. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
0%
A csajod átver nem kicsit :DD az ilyet hagyd is vagy kifogást talál és van valakije az is lehet nincs hozzád kedve nekem ilyet mondana a csajom kajak a megalázás szégyene lenne rajtam és egy : akkor menny innen és szedd a gombákat valakitöl mondatal dobnám ha én nem kellek
2021. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!