Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja voltam körülmetélésen...

3 napja voltam körülmetélésen és a fitymaféket is átvágták, ez viszont nagyon be van dagadva és piros a helye és néha-néha elkezd szúrni egy pillanatig, ez normális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Maga a körülmetélés nem normális. Nem normális eseményre miért vársz normális reakciókat?
2021. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert muszáj volt sajnos...
2021. aug. 1. 01:11
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Elso, muszaj ezt?

Elj akkor te felig lerohadt farokkal, mert nem tudod a bort hatrahuzni es normalisan tisztitani, fajdalmas, begyullad, stb, te bajod, de mas ennel egy picit jobb eletre vagyik.

2021. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Javasoltak valamit, hogy mivel kezeld?
2021. aug. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonlóképp be volt dagadva. Kb 3-4 nap után visszamentem az orvoshoz, megnézte és azt mondta, minden rendben. Néha-néha kamillás borogatást tettem rá. A duzzanat kb. másfél hét után múlt el, a varratok kb. két hét után kezdtek el kipotyogni, addig meg néha úgy belémszúrtak, hogy összerezzentem tőle.
2021. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első időszakban sajnos ez ilyen. Érdemes kamillába lógatni és betadinnal mosni a sebet.

2021. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Betadinos oldatban mossam? Eddig csak kamillázás volt egyébként
2021. aug. 1. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Betadin fertotlenit.. kamilla is jo egyebkent
2021. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy van ugye kenőcs és oldat mint betadine, és nem tudom melyikkel lenne jobb fertőtleníteni
2021. aug. 1. 11:37
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyógyulás persze, hogy fàjdalmas és "szúr", de a szervezeted újrakalibrálja az elvágott huzalokat, azaz az idegek máshol beidegződnek. A fitymafék normál esetben rendkívül érzékeny, így ha a körülmetélés során kimetszették, akkor majd a környéke vagy a sebhely veszi át ezt a területet. Nyugi, hamarosan sokkal jobb lesz!
2021. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!