Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja arra lettem figyelme...

Pár napja arra lettem figyelmes hogy az izzadtsagom szaga megváltozott ilyen savanykás elviselhetetlen szagúra. Ez minek lehet a tünete? 19f

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 01:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Akár valamilyen ételtől is lehet, vagy stressztől, fáradtságtól.
2021. márc. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet eteltol, vagy bizonyos vitaminkiegeszitoktol is, de, ha sokaig (mondjuk ket-harom hetig) fennall, akkor menj el doktorhoz, mert erdemes ellenorizni a verkepet. A cukorbetegsegtol kezdve a verejtekmirigyek gyulladasan at a hormonzavarokig tizezer oka lehet.
2021. márc. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Stressz, hormonzavar, pajzsmirigy probléma, étel. Ezek a leggyakoribb okai a testszag megváltozásának.

Ha a melóban elkezdődik a stresszes időszak, mindig van 1 hét amikor teljesen mindegy mit fújok vagy kémek magamra büdös vagyok. De utána elmúlik.

2021. márc. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Előfordul, sok minden okozhatja. Én a nyáron voltam 2 hétig beteg, 3 hétig szedettek velem antibiotikumot, na akkor cefet büdösnek éreztem az izzadságomat. Amint abbahagytam a gyógyszereket, napról napra jobb lett.
2021. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Alkoholt iszol?
2021. márc. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Már másodjára törlik ki a válaszom, hogy ez egy covid tünet, vajon miért kell ezt törölni?
2021. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy covid
2021. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Voltam covidos december végén január elején (egy nap rosszul lét+2 hét szaglás vesztés). Hétfői tesztem negatív volt. Ha ez covid akkor maximum vmi utótünete lehet(ami lehetséges). Egyébként rájöttem hogy a szaglásom változott meg nem a szagom. Eddig ismert szagokat pl víz ízét izzadtsagom szagát, száj szagomat most máshogy érzem, egy szúrós keserű szagot/ízt érzek, amiket mások nem.
2021. márc. 6. 23:03
 9/15 A kérdező kommentje:
Alkoholt nem iszok.
2021. márc. 6. 23:04
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Étrend?
2021. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!