Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fèrfiaknak mikor lesz elérhető...

Fèrfiaknak mikor lesz elérhető fogamzásgátlóhoz hasonló gyógyszer?

Figyelt kérdés

Vajon mikor lesz elèrheto.

Nyilván valamyen hormon kell ehhez ami gátolja a hím Óvár sejt termelést,vagy a mozgásukat.

De nagyon örülnék ha lenne és nem csak a nőktől várják majd el a hormon szedèst (rengeteg mellékhatása van, nem részletezem?



#védekezés #teherbeesés #Férfit fogamzásgátló
2021. aug. 3. 12:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Pedig de,hasra ütés szerűen minden féle kivizsgálás nèlkül írja fel a doki. Szeretik rábeszélni a nőket. És nem szoktak csak úgy vèrvizsgálatra küldeni a nőket, főleg nem a nőket.

Nekem nagy gondott okozott volna ha elkezdem bármikor is.mivel folyton daganatok nőnek a mellemben. Ha erre elkezdem szedni a hormon tabit, sokkal gyorsabban nőnènek. A sebész orovosom.is megerősített benne

Volt hogy a háziorvosom röhögött ki amiért meg tudta nem szedek.

Csak pislogtam.

8 éve élek nemi életet, van más út is a védekezéssek kapcsolatban.

2021. aug. 3. 14:32
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ekem is kérdezés nélkül írták fel anno, én nem is nagyon ellenkeztem hiszen akkor még naivan "ő az orvos, biztos tudja", "ez a legbiztonságosabb", én nem olvasgattam utána hiszen szó sem volt arról, hogy ebből gond lehet. Minden nő ezt szedte a családban egyértelműnek tűnt. Az orvos bármiféle vizsgálat/vérvétel írta fel. Még szerencse, hogy nem volt a családban trombózis, akkor már lehet alulról szaglásznám az ibolyát 🤣

3 évig szedtem, 3 éve hagytam abba, azóta SEM álltak helyre a dolgok 😊😊

2021. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!