Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gócos fogtól be indulhat...

Gócos fogtól be indulhat férfias típusó hajhullás?

Figyelt kérdés

Hello

Azt szeretném kérdezni hogy gócós fogtól elképzelhető férfias típusú hajhullás?

Használok Biotint és Minoxidilt 5% már a második üvegnél tartok de mikkor felkenem a kezemen rengetek hajszál van mindig....

Több ismerősöm mondta hogy ha hullik a hajam nézem meg a hajvégét és látni fogom rajta a fehér hajhagymát de én sosem láttam ilyen inkább csak olyan mintha le töredeznének a hajszálaim...viszont az tény hogy férfias típusú a hajhullásom (mikiegér) és ugye hátul a fejtetőmön

Valaki tud esetleg valami értelmeset mondani?



2021. aug. 3. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor vagattad utoljára? Ha törik a vége, akkor vágni kell


Ha a fogaddal van probléma, menj vele orvoshoz

2021. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat hajhullást, vese és akár szívproblémát is okozhat.
2021. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Ebben az évbeb 2x is le vágtam kicsire de 2 hetente szoktam vágatni

#2 Nem foltban húllik a hajam mert ugye az a legtöbbet tapasztalt forma a gócnál

Nekem férfias típúsú van...

2021. aug. 3. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha megmagyarázod magadnak, mire fel a kérdés?
2021. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem kihullot örökletes miatt, de már nem zavar. Tüsisre vágom, mellé borosta, kész.


Ha szervi baj okozza a hajhullást, akkor az visszanő, ha rendbe jössze.

Viszont ha örökletes a hajhullásod (esetek 90% kb ilyen), akkor arra kenhetsz akármit.

Én is használtam minoxidilt, de ideig óráig hat csak. Valóban hat, de ha abbahagyod, akkor folytatódik minden.

Nem kenheted magad ilyen erős vegyszerrel évekig. Szóval én is abbahagytam, és beletörődtem a sorsomba.

Tudom szar, és lelkileg szarabb, de ez van.


egyébként én szinte 0% esélyét látom annak, hogy neked a fogadtól van. Mint említettem ez örökletes általában.

Szüleidnek, nagyszüleidnek milyen a haja?

2021. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima férfias kopaszodás. DHT-blokkoló (finasteride) megállítja a hajhullást, minoxidil kinöveszti a hajat. Az előbbi könnyen beszerezhető a sötétinternetről, utóbbit Mo-n is forgalmazzák (kirkland).
2021. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!