Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek SOS? Ha el...

Mit tegyek SOS? Ha el megyek urulógushoz mindenféleképpen hátulról is meg fog vizsgálni? Vagy azt is mondhatom neki hogy csak ellőlről tegye azt? Esetleg elég csak bőrgyógyászhoz mennem? Égést is érzek a hímveszőben.

Figyelt kérdés

Elől látható módon gombás megbetegedés észlelhető,mostanában nem voltam senkivel sem,ezért uszodában kaphattam el.


Tünetek;Égő érzés a hímveszőben,viszketés,piros pontok.


Canesten,Exoderli krémek még kentem segített de aztán mikor abba hagytam vissza tért.



2021. aug. 9. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég a bőrgyógyász.

(Vagy: bőr- és nemi beteggondozó)

2021. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod inkább?
2021. aug. 9. 02:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közeledben, akkor az utóbbit.
2021. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz ajánlani Budapesten?
2021. aug. 9. 02:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a második kerület megfelel, akkor a Fekete sas u. 6-ot ajánlanám.


[link]

2021. aug. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Most nézem és negatív véleményt is látok róluk.

Te meg vagy velük elégedve?

Esetleg magán rendelésre is van lehetőség? Nem tartozom oda,így gondoltam csak így lehet megoldani.

Esetleg tudsz ajánlani egy Doktor urat név szerint?

2021. aug. 9. 03:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Azért mondtam őket mert nagyon rég jártam oda gyakorlatra (mint ápolónő). Akkoriban nagyon jók voltak. És mivel második kerület, nem hinném, hogy sokat romlottak volna azóta.

Ha azt vesszük, én perem kerületi vagyok, még az itteni ellátás sem rossz. (Dél-pest)

Magán nemibeteg gondozó is van, de nem ismerem őket. Ha olyat szeretnél, akkor csak rájuk kellene guglizni.

És sajna nem ismerek már név szerint orvosokat.

Mivel az alsó (második) linken írták, hogy nem kell beutaló, csak telefonos időpont, ezért megmondják azt is, hogy tudnak fogadni, vagy sem.

Ennyire nem kellene félned, ha egy gombás fertőzésről van szó.

Valószínű valami kapszulát is ajánlanak a kenőcsözés mellett, így hamarabb fog elmúlni az elváltozásod. Mivel a kapszula vényköteles, ezért (is) jobb, ha lát orvos.

2021. aug. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy alapos urológus meg fogja vizsgálni a prosztatádat, ha ettől félsz. Hidd el, előtte az alsómadárfogás sokkal kínosabb. Én legalábbis úgy éreztem magam, mint egy vizsgált tenyészbika.
2021. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 Értem,nézegettem de nem tudom melyikez kéne mennem?

Nem is annyira olcsó mint gondoltam.

Még sosem voltam így orvosnál,ezért is tartok tőle,tudom ez nagyon bután hangzik.

Értem,igazad van,köszönöm szépen a segítséget.

2021. aug. 9. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!