Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet gyereke valakinek...

Lehet gyereke valakinek akinek volt hererakja?

Figyelt kérdés

Páromnak 10eve volt jóindulatú hererákja,de a jövőben szeretnénk gyereket

Mennyi az esélye annak hogy lehet? Valaki tudna nekem válaszolni aki atesett. Ar rajta vagy valamelyik ismerőse és mar gyereke van?



2021. aug. 21. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Annak is sok fajtája és súlyossági foka van. Ennyiből nem lehet megmondani. De kizárt hogy a kezelés végén az orvos nem tájékoztatta erről magától is. Plusz minden normális férfi rákérdezett volna, ha mégsem kap tájékoztatást.
2021. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából én nem kerdeztem őt erről :(
2021. aug. 21. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ráknak a rosszindulatú daganatokat hívják, de ez most mindegy. Nekem van ismerősöm akinek huszonéves korában az egyik heréjét el kellett távolítani daganat miatt, azóta két gyerek apja. Egyébként olyan kezelésénél ahol esélyes, hogy meddővé válik a beteg szokás petesejtet/spermát lefagyasztani, hogy később legalább lombikra esélye legyen.
2021. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párod.. vagy kerdezzetek meg egy orvost
2021. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz erről a pároddal?
2021. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Ha nem kemózták (márpedig jóindulatú daganat esetén nem szokás), valószínűleg nem lesz gond. Azért ha valakivel közös életet és családot tervezel, jó, ha mindent meg tudtok beszélni, kérdezz rá a leendő apánál. Mondjuk a "csináljunk gyereket - oké" körül csak szólt volna, hogy "Mucuska, nekem nem lehet természetes úton utódom. "

Ha nem jön össze a baba egy év alatt, érdemes kivizsgáltatni kinél milyen probléma áll fenn. De előre kár idegeskedni.

2021. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kapott e sugarat, kemót, van-e máködpő heréje, mennyi az ivarsejtszáma, sok mindentől függ
2021. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béla211 ***** válasza:

Nekem rossz indulatú hererákom volt. Még mielőtt ez szövettan igazolta volna. Mivel az egyik herémet eltávolítoták fölajánlották a spermabank lehetőségét.Párodnál nem tudom mivolt a helyzet vele kéne megbeszélni. De én a műtét útán nem kaptam végül kemot ezért azt mondta az orvos, hogy ez így nagyon nagy valószínűséggel a nemzőképességemre és a szexuálistejesítő képpeségemre se fogkihatni.

De mivel a párodnak jó indulatú daganata volt nem valószínű, hogy problémát okoz.

Amúgy vele kéne erről beszélned. És ha hosszú ideje probálkoztok és nincsen baba lehet más is a gond. Elkell akkor menni szakemberhez.

2021. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A páromnak volt...Nem kapott kemót,se sugárkezelést.

Két hónap után teherbe estem,most lesz 2 éves a gyermekünk! :)

2023. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!