Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyilvános meztelenkedés fiúk...

Nyilvános meztelenkedés fiúk között?

Figyelt kérdés
Holnap megyek gólyatáborba, ahol nyilvános zuhanyzó lesz. Viszont félek, mert nem tudom hogy fog ez kinézni. Mármint mindenki meztelen lesz egymás előtt? Én személy szerint nem szégyenkezek, mert lógva 13 cm a péniszem, de mégis félek hogy kinevetnek.

2021. aug. 23. 16:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%
És mi a kérdés? Most akkor nem szégyenkezel de félsz hogy kinevetnek?
2021. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert lógva is nagy a péniszed, legfeljebb irigykedni fognak és nem kinevetni. Egyébként egy közös zuhanyzóban még jó, hogy mindenki meztelen a többiek előtt.
2021. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Pontosabban nyilván félek, mert ilyen még sosem volt. De átlag alapján az én péniszem navy, viszont mi van, ha a többieknek nagyobb lesz?
2021. aug. 23. 17:14
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már hideg vízben összement 3 centis vérpéniszt? Ezek szerint nem 🤷‍♂️
2021. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a többieknek sem sokkal nagyob, 1-3 cm-rel😄
2021. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nagyobb. És ha akkor sincs semmi, ha csupa átlag feletti méret gyűlne össze abban a gólyatáborban.
2021. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%
A közös zuhanyzókban is blokkok szoktak lenni függönnyel általában.
2021. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják méregetni, bámulni.
2021. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valami utolsó kisegítő suli, akkor annál színvonalasabb emberek lesznek ott, mintsem hogy egymás farkincáit méregessék meg vizsgálják.
2021. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%

Lankadtan 13 centis farokkal nincs okod szégyenkezni, ezt te is tudod.

Ha jól gondolom magától a szituációtól félsz inkább, gondolom azért, mert eddig nem voltál több ember előtt meztelen.


Engedd el azt a gondolatot, hogy mindenki téged fog nézni, amikor zuhanyzol! Nyilván lesz aki ránéz majd a farkadra, mivel nem kicsi, biztos tetszeni is fog neki, de ezt ő nagyon fogja titkolni. (Ezt tapasztalatból mondom melegként)


Ne aggódj e miatt, neked csak egy zuhanyzás lesz, ahol ott lesznek mások is. De nem veled vagy a farkaddal fognak foglalkozni 😉

2021. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!