Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknak Gal + multivitamin...

Férfiaknak Gal + multivitamin segített a sperma minőségének javításában?

Figyelt kérdés
Valakinek segített már? Tapasztalatokra lennék kíváncsi
2021. szept. 1. 18:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Q10-el kombinálva
2021. szept. 1. 18:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Segíthetnek, de fontos emellett a kiegyensúlyozott táplálkozás, a mozgás. A túlzott alkoholfogyasztás és a dohányzás elhagyása, valamint kerülendő a nagyon forró fürdő és a szűk alsók viselése.
2021. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudod hogy milyen minőségűnek kell lenni és mégis miért javítanád?
2021. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 mondjuk járt vizsgálaton és nem megfelelőnek találták az orvosok? A gyermeknemzés nem csak a nőkön múlik, kell hozzá megfelelő mennyiségű és minőségű spermium.
2021. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bizony, második vizsgálatnál rosszabbak voltak az eredmények, mivel nem volt szervi gond ( legalábbis az urológus nem talált) így gondoltam “feltöltődöm” vitaminokkal kicsit. Figyelünk az étrendre is és heti háromszor edzeni is fogok. Szűk nadrágokat nem szoktam hordani. Néha borozni szoktam , vajon arról is le kellene mondanom ?
2021. szept. 1. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha egy pohár jó minőségű bor nem fog ártani.:) Sok sikert!
2021. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

A mértékletes alkoholfogyasztás egyáltalán nem befolyásolja negatívan a nemzőképességet.

A mozgás a legfontosabb, ne punnyadj be, legyél sokat friss levegőn.

2021. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legjobb vitamin.

Én a tüdőgyulladásom után szedtem, és olyan szépen visszaerősödtem, hogy azóta is szedem.

Mindenképpen ajánlom, jól feltölt.

2021. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ajánlatos, de ami kifejezetten nagyon jó a férfiaknak, az a szerves cink, a szerves szelén, és a királydinnye

/Tribulus terrestis/ kapszula.

2021. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!