Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszatérő hegesedés a fitymán...

Visszatérő hegesedés a fitymán, mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Akár úgy is előjön ha semmilyen nemi használatban nem volt egy ideje. De szex után gyakoribb, és emiatt nem merek már szexelni sem.

Úgy néz ki hogy egy apró kis nyílt seb alakul ki rendszeresen a fityma alján, majd elmúlik.

Állítólag túl rövid a fitymafék, talán azért alakul ki, de nem vagyok biztos.

Régebben ritka volt, de előfordult, mostanában pedig már nagyon gyakori, be is jelentkeztem már urulógushoz

Azt sem tudom mit tud csinálni vele, de ez így tarthatatlan



2021. szept. 1. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha valoban az a baj, hogy rovid, akkor csinal rajta egy kis bemetszest, aztan csokolom, 5 perces beavatkozas. Persze nyilvan idopontot majd megbeszeltek, eloszor megvizsgal, elmondja az opciokat.

De sok eves szenvedest eloztel volna meg azzal, ha hamarabb orvoshoz mesz. Mi tartott eddig?

2021. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szenvedés még nemigen volt, csak mostanság a szexhiány miatt

De az hogy azt tűvel szurjak meg, és vagdosság, nehezen veszi be a gyomrom. Húztam ameddig lehetett

Előfordulhat hogy mas baja van mint a fitymafék hossza?

2021. szept. 1. 22:51
 3/6 A kérdező kommentje:
28 vagyok amúgy
2021. szept. 1. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj urológushoz, hátha tudnak rá megoldást.
2021. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fitymafék műtét max 20-25 perc, 3-4 hét alatt begyógyul, de utána is csak óvatosan szabad használni még 2-3 hétig. Nem jár fájdalommal, sokkal kevésbé drasztikus, mint egy körülmetélés.
2021. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát segítséget!

Octenisept spray és a körömvirág krém gyorsan és sokat segített eddig

Nyilvàn valami fertözés lesz, majd a doki megmondja

2021. szept. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!